Loading Loading...
PROGRAMUES EKSPERT 1/1
Durrës Individ
KËRKON TË PUNËSOJË 1 PROGRAMUES EKSPERT - Google Apps Script - Google Sheets - Google Fo
Lexo më tepër
14.07.2022

500 Lek

PROGRAMUES  PHP 1/1
Durrës Individ
KËRKON TË PUNËSOJË STAF 4 PERSONA 1 UDHËHEQËS I PROJEKTIT DHE 3 PROGRAMUES PHP MSQL HTML
Lexo më tepër
14.07.2022

500 Lek

SHOFER KAMIONI CE 1/1
Durrës Individ
Kompania e transportit WORK ITALI kërkon të punësojë shofer me patent CE me përvojë pune.
Lexo më tepër
14.07.2022

600 Lek

Vend pune kamariere 1/1
Tiranë Individ
26.06.2022

0 Lek

Kuzhinier per Restorant Peshku Sarande 1/1
Sarandë Individ
Kerkoj nje kuzhinier me eksperienc per restorant tavern peshku. Kushtet jane mjaft te mira. Paga s
Lexo më tepër
19.05.2022

2000 Euro

Mundesite e reja kapen gjithmone ! 1/3
Tiranë Individ
Kerkohen agjente telemarketingu per gjuhet : Italisht ,Spanjisht Ajo cka ofrojme eshte : -Pag
Lexo më tepër
18.05.2022

1000 Euro

Kerkohen agjente pa eksperience ! 1/3
Tiranë Individ
Kerkohen operator/e per gjuhet : Spanjisht,Italisht Ajo cka ofrojme eshte : -Pagese teper e ke
Lexo më tepër
18.05.2022

1000 Euro

Kerkohet Kamariere ne Restorant Serioz 1/1
Tiranë Individ
08.04.2022

0 Lek

Ofrojme pune ne Qatar Dubai Oman 1/1
Tiranë Individ
Ofrojme pune ne Qatar, Dubai, Oman Kërkohen menaxher restoranti, kamarierë, hostess, security
Lexo më tepër
28.03.2022

0 Euro

Avon kerkon Staff 1/1
Elbasan Individ
PUNE PART TIME🕕 A jeni Studente? Shtepiake? Mesuese? Infermiere? Financiere? Parukiere? Cfared
Lexo më tepër
24.03.2022

35 Lek

Nenpunes Zyre Operativ 1/1
Durrës Individ
WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider në sektorin e transpo
Lexo më tepër
22.03.2022

2 Lek

Sekretare e Zyres se Blerjeve e Shitjeve 1/1
Durrës Individ
WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider në sektorin e transpo
Lexo më tepër
22.03.2022

2 Lek

Ofroj vend pune Estetiste 1/1
Tiranë Individ
Kërkojmë specialiste në punimin e thonjve ❗Kriteret: Të ketë eksperiencë në punimin e thon
Lexo më tepër
18.03.2022

0 Lek

Irisoft Properties kerkon Agjente Imobiliare 1/1
Tiranë Individ
✅Irisoft Properties kerkon Agjente Imobiliare. ✅Me ose pa eksperienc, ✅Te jete i komunikushe
Lexo më tepër
17.03.2022

30000 Lek

Magazina Ofertave kerkon te punesoje Tapicier 1/2
Durrës Individ
🛑NJOFTIM🛑 Magazina Ofertave kerkon te punesoje tapiciere, paga e kenaqshme😊 Per me shume
Lexo më tepër
11.02.2022

500 Lek

konsulent marketingu 1/1
Tiranë Individ
kerkojme vajza dhe djem ne fushen e marketingut , per turizem dentar . te kete njohuri te gjuhes i
Lexo më tepër
17.01.2022

400 Euro

Kerkohet SANITARE per lokal 1/1
Tiranë Individ
Kerkohet SANITARE Kriteret: 1. Me eksperience te meparshme pune 2. Te jete e perpikte ne orar
Lexo më tepër
15.10.2021

20000 Lek

Kerkohet Inxhinier 1/1
Tiranë Individ
Studio vleresimi e pasurive te paluajtshme kerkon te punesoje nje inxhinier qe te kete mbaruar maste
Lexo më tepër
05.10.2021

500 Lek

Kerkohet KAMARIERE dhe BANAKIERE 1/1
Tiranë Individ
Kerkohet KAMARIER/E dhe BANAKIER/E. Kriteret: Me eksperience te meparshme pune Te jete i/e komuni
Lexo më tepër
03.10.2021

30000 Lek

Edukatore 1/1
Tiranë Individ
Kerkojm edukatore per kopesht me arsim perkates Mosha 23-50 vjec Preferohet me eksperience pune
Lexo më tepër
31.08.2021

300 Lek

Sanitare Zyre PartTime 1/1
Durrës Individ
Kërkohet Sanitare/Pastruese për Zyre në Durrës (Part-Time), të dijë pak italisht dhe të ket
Lexo më tepër
03.08.2021

16000 Lek

Pergjegjes Operativ  Traffic Manager  1/1
Durrës Individ
Work Italy, për një klientin e saj të rëndësishëm, Lider në sektorin e transportit Ndërkomb
Lexo më tepër
29.07.2021

20 Euro

Sanitare Zyre 1/1
Durrës Individ
Kërkohet Sanitare/Pastruese për Zyre në Durrës, të dijë pak italisht dhe të ketë eksperienc
Lexo më tepër
16.07.2021

30000 Lek

Mundesi Punesimi ne Gjuhen ITALIANE 1/1
Tiranë Individ
Mundesi punesimi ne gjuhen Italiane, ne Forex , Telefonia, Pressa Appuntamenti ! Vend Vakant : Oper
Lexo më tepër
26.06.2021

500 Euro

Mundesi Punesimi ne FOREX ne Gjuhen Greke ! 1/1
Tiranë Individ
OFROJME MUNDESI PUNESIMI NE GJUHEN GREKE RETENTION FUSHATA : FOREX Vend Vakant : RETENTION Gju
Lexo më tepër
26.06.2021

500 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.