SHOFER AUTOBUSI
2160 Euro
Postuar më 17.02.2023
Njoftim i Verifikuar
WorkItaly

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

WorkItaly

+355696035666

  • Cmimi: 2160 Euro
  • Kategoria: Ofroj PunĂ«
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. Bashkohuni me ne🚌... PAGESA 2160€ NE MUAJ AKOMODIM FALAS
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.