Njoftimet e Fundit

Apartamente për Shitje
Durrës
Shitet Apartament 3+1+2wc+2Ballkone te Majest

💥💥Shitet apartament 3+1+2wc+2 ballkone pran majestikut.💥💥 🏢Palla

Postuar :26.11.2020 60000 Euro
Apartamente për Shitje
Durrës
Shitet Apartament 2+1+ Garazhd Plazh Durres

💥💥Shitet apartament 2+1+garazhd ne plazh.💥💥 🏢Pallat i ri i pa de

Postuar :30.11.2020 75000 Euro
Apartamente për Shitje
Durrës
Apartament 2+1 shitet 75 000€ !

Apartament 2+1 shitet 75000€! 📍Shkembi i Kavajes Durres 🏡pallat me a

Postuar :26.11.2020 75000 Euro
Ambiente Biznesi
Durrës
Shitet super ambjent Biznesi pran Spitalit

💥💥Shitet super ambjent biznesi pran spitalit Rajonal Durres.💥💥 🏢

Postuar :29.11.2020 160000 Euro
Shtëpi e Vila për Shitje
Durrës
Shitet shtepi tek Ish Fabrika e Makaronave

💥💥Shitet shtepi private tek Ish Fabrika e makaronave.💥💥 📐Siperfa

Postuar :26.11.2020 85000 Euro
Tokë e Truall
Durrës
Shitet toke + ndertesa buze rruges kryesore

💥💥Shitet toke + ndertesa buze rruges kryesore ne Sh.Vlash.💥💥 ➡️

Postuar :26.11.2020 380000 Euro
Shtëpi e Vila për Shitje
Durrës
Shitet Vile ne zonen e 4Rrugeve Shijak

🔥🔥Shitet Vile ne zonen e 4-Rrugeve Shijak.🔥🔥 ➡️Rreth 9 km larg

Postuar :26.11.2020 210000 Euro
Makina
Tiranë
OKAZION TOYOTA RAV 4 MOTOR I THJESHT 22 D4D

SHITET TOYOTA RAV 4 MOTOR I THJESHT 2.2 D-4D NAFTE 4×4 VITI 10/2007. NE GJENDJE

Postuar :26.11.2020 6200 Euro
Telefona Celular
Tiranë
Super Oferte iPhone 7Plus

Super Oferte iPhone 7Plus 31.900 Leke Gjendje 10/10 📦 Sasi e Limituar

Postuar :25.11.2020 31900 Lek
Telefona Celular
Tiranë
Super Oferte iPhone 6S

Super Oferte iPhone 6S 16GB 15.900 Leke IPhone 6S 32GB 16.900 Leke Gjendje 10

Postuar :25.11.2020 15900 Lek
Telefona Celular
Tiranë
Super Oferte iPhone 6

Super Oferte iPhone 6 16GB 13.900 Leke IPhone 6 32GB 15.500 Leke IPhone

Postuar :25.11.2020 13900 Lek
Makina
Durrës
Bmw 328d 2017 Okazion

BMW 3 Series LCI -Viti prodhimit : 2017 -Karburanti : Nafte -Lloji automjetit

Postuar :25.11.2020 16500 Euro
Mobilje
Durrës
Super Oferte Mio Materasso Cashmere

🇮🇹 Mio Materasso Cashmere 🇮🇹 Dyshek Super cilesore te certifikuar

Postuar :25.11.2020 400 Euro
Aksesorë
Tiranë
Super Oferte Kasa Mbrojtese Unike

🥰 180Modele Kasa Mbrojtese Unike Iphone & Samsung 🥰 🚚 TRANSPORT NE TE

Postuar :30.11.2020 5 Euro
Audio Video e CCTV
Tiranë
Kamera e Brendshme 2MP Full HD Metalike

💥Super Oferte💥 🔥Kamera e Brendshme 2MP Full HD Metalike 🔥 🚚 TRA

Postuar :24.11.2020 30 Euro
Bizhu e Ora
Tiranë
Varese Argjendi me Gure

🎁 Varëse Argjendi me Gurë 🎁 🚚 TRANSPORT FALAS NË TË GJITHË SHQIPE

Postuar :23.11.2020 2500 Lek
Bicikleta
Tiranë
Biciklete Fischer Bike

Super Oferte ischer Bike e kompletuar me zgare dhe parafango. 26inch.Marshe Shi

Postuar :23.11.2020 90 Euro
Bicikleta
Tiranë
Okazion TECHNO BIKE

Okazion TECHNO BIKE (From Germany) Full Suspension. Amortizator para dhe ne mes

Postuar :23.11.2020 100 Euro
Bicikleta
Tiranë
Moongose BIKE

Okazion Biciklete me amortizim para dhe mbrapa 26inch. Marshe 7x3 Goma dhe Com

Postuar :23.11.2020 8500 Lek
Bicikleta
Tiranë
Super Oferte Moongose BIKE

Oferte Speciale Shitet Moongose Bike MTB 26CE Moongose Project Shal dhe Goma

Postuar :23.11.2020 9500 Lek
© ofertadites.al 2020, Të gjithë të drejtat e rezervuara.