Shtepi plazhi ne Orikum
1 Lek
Postuar më 11.06.2023
Njoftim i Verifikuar
DefrimOrik

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

DefrimOrik

+355692283096

  • Cmimi: 1 Lek
  • Kategoria: Shtëpi e Vila me Qera
  • Vendodhja: Vlorë Shqipëri
Apartamente per pushime ne Orikum.
I mobiluar, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cmim i arsyeshem per familjet.
Pallati i pare ne krah te bashkise Orikum.
069 228 30 96

https://sites.google.com/site/pushimeorikum/
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.