Shtëpi e Kopshtari/Elektroshtëpiake/Kondicioner Mitsubishi Electric
Kondicioner Mitsubishi Electric
790 Euro
Postuar më 09.05.2023
Njoftim i Verifikuar
elektroshtepiakesula

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

elektroshtepiakesula

+355696666061

  • Cmimi: 790 Euro
  • Kategoria: Elektroshtëpiake
  • Vendodhja: Elbasan Shqipëri
POROSIT ONLINE +355696666061
Kondicioner Mitsubishi Electric
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!!
👉🏻Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️
♻️Gaz Elologjikë R32
Kapaciteti 9000Btu 12000BTU 18000Btu 24000Btu
Klasi Energjisë A+++/A+++ 💡
Inverter
Filtra Antibakteriale 🦠
60 Muaj Garanci 😎
Cilësi e Garantuar 👌
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.