Automjete/Makina/Shitet Pirun Mbajtes
Shitet Pirun Mbajtes
12000 Euro
Postuar më 16.06.2023
Njoftim i Verifikuar
NGjata

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

NGjata

+355 67 6053 198

 • Cmimi: 12000 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Ligier
 • Modeli: Tjetër
 • Viti: 2010
 • KM: 10000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Tjetër
 • Targa: Shqipëtare
Shitet Pirun Mbajtes
Ne gjendje te mir pune e mirembajtur dhe e gateshme per cdo prove
shirbime te kryera , turbine e re , freksion i ri,etj
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.