Loading Loading...
Okazion shitet BMW X5 XDRIVE 2013 1/6
Tiranë Individ
Okazion shitet BMW X5 XDRIVE 2013 Model: BMW X5 XDRIVE Viti: 2013 KM: 155.000 Kambio: Automatik
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 155000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2013
14.03.2022

4800 USD

Shitet Golf 7 manual vuti 2014 1/8
Tiranë Individ
Shitet Golf 7 per arsye mos perdorimi Viti 2014 1.6 nafte Kambio Manuale Vetparkim Sensor 36
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 210000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2014
10.03.2022

8500 Euro

Audi A3 Sportback 20 TDI 1/8
Durrës Individ
🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :AUDI A3 SPORTBACK 📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2006
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 250000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2006
07.03.2022

5600 Euro

Okazion shitet Golf 6 2010 Benzin Gas 1/9
Durrës Individ
Okazion shitet Golf 6 2010 Benzin Gas Gjendje perfekte KM: 230.000 Kambio: Manual Xhama te zinj
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 230000.00 KM
 • Manual
 • Gaz/Benzinë
 • 2010
05.03.2022

4800 Euro

Shitet VOLKSWAGEN TIGUAN S 2015 1/8
Tiranë Individ
Shitet VOLKSWAGEN TIGUAN S 2015 Model: TIGUAN S 2015 Viti: 2015 KM: 155.000 Kambio: Automatike
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 155000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2015
03.03.2022

9200 USD

VW Jetta 2012 1/10
Durrës Individ
Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE •Viti 2012 •Full Option •Motorr 2.5 benzine (Behet 10
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 170000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2012
25.02.2022

7800 Euro

Okazion shitet Mercedes Benz S Class 55 1/8
Durrës Individ
Okazion shitet Mercedes Benz S Class 55 S550 AMG Line Benzine 215 Mije KM Viti 2008 look 2012
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 215000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2008
24.02.2022

10000 Euro

Reno Clio 2013 1/7
Tiranë Individ
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Sherbime dhe gomat e reja. Ardhur nga jashte dhe perdorur nga
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 135000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2013
20.02.2022

3900 Euro

Shitet Mercedes Benz C Class 1/7
Durrës Individ
Shitet Mercedes Benz C Class -Viti 2007. -4 Matic. -Motorr 280 V6 ( Kthehet 100% Ne Gaz). -Kambi
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 105000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2007
24.01.2022

5500 Euro

Okazion shitet Mercedes Benz C Class 1/8
Durrës Individ
Okazion Shitet C Class -Viti 2010. -4 Matic. -Motorr 300 V6 ( Kthehet 100% Ne Gaz). -Kambio Auto
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 130000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2010
24.01.2022

8800 Euro

Shitet Polo shume ekonomike 1/6
Tiranë Individ
● Volkswagen ● Polo ● 1.9 TDI ● 2005 ● Naft ● 3200€ Shume ekonomike dhe e shpe
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 25000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2005
23.01.2022

3200 Euro

Shitet Audi A5 1/6
Shkodër Individ
Ne gjendje mjaft te mire me te gjitha sherbimet e kryera dhe me liber sherbimesh Per cdo info kont
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 20000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2008
11.01.2022

7500 Euro

OkaZion! 1/5
Durrës Individ
Mercedes Benz Avantgarde c 200 ✅ Motor Evo ✅viti 2005 ✅kambio Automatike ✅sensor p
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 25000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2005
04.11.2021

4900 Euro

Shitet Mecedes Benz  E Class 1/8
Vlorë Individ
Shitet Mercedes Benz ne gjendje shume te mire. Me dokumenta te paguara deri ne Gusht 2022. Cmimi 3
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Manual
 • Gaz/Benzinë
 • 1994
03.11.2021

3000 Euro

Porsche 1/6
Shkodër Individ
Marka,Modeli : Porsche-Macan-S ✔ Viti : 2015 ✔ Kambjo : Automatik ✔ Lenda Djegese : Naft
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 95000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2015
26.10.2021

40000 Euro

Okazion Shitet A Class 170 Benzin Gas 1/6
Durrës Individ
A clas, motorr 1.7 benzin gaz (impianti gazit BRC 5 vjet garanci 4 muaj po ben që është montuar m
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 230000.00 KM
 • Manual
 • Gaz/Benzinë
 • 2005
04.10.2021

3500 Euro

Range Rover Sport 1/4
Tiranë Individ
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Ka look 2012, me letra te paguara. Motorr 3,6 Nafte.
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 245000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2008
19.09.2021

9500 Euro

shitet 1/2
Fier Individ
shitet makina sapo jan ber edhe dekumentat me sherbime te bera e ardhur nga zvicra
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 15000.00 KM
 • Manual
 • Benzinë
 • 2006
04.09.2021

2400 Euro

Okazion 1/7
Durrës Individ
Makina esht ne gjendje perfekte dogana e paguar gati per targim
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 210000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2010
28.08.2021

4300 Euro

Okazion 1/3
Tiranë Individ
Motori 1.8, ne gjendje shum te mire. Rrypi motorit nderuar ne Mars ‘20. Gjendja xhenerike e gomina
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 180000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 1996
20.08.2021

130000 Lek

Okazion shitet Fiat Bravo ne gjendje perfekte 1/6
Durrës Individ
● Fiat Bravo 1.9 Multijet ● Viti 07.2007 ● Km 220 000 - 230 000 origjinale, pasi ka    fa
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 230000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2007
18.08.2021

3200 Euro

Shitet makina ka ardhur nga gjermania 1/9
Elbasan Individ
 • Në Shitje
 • 130000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2008
11.08.2021

7000 Euro

Mercedes e class 220 viti 2005 1/2
Tiranë Individ
Benzi eshte vetem 1 muaj i targuar ne Shqiperi me letra dhe siguracion kasko 18 Maj 2022 Makina esh
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 20000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2005
03.08.2021

4500 Euro

SHITET MERCEDESBENZ BCLASS 1/7
Durrës Individ
🔻🆂🅷🅸🆃🅴🆃 MERCEDES-BENZ B-CLASS 🔻Viti: 2011 🔻Specifikime Teknike: Motor
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 190000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2011
23.07.2021

7500 Euro

Shitet per arsye mospordorimi 1/2
Tiranë Individ
 • Në Shitje
 • 240000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 1999
19.07.2021

1600 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.