Automjete/Makina/Okazion shitet Mercedes Benz C Class
Okazion shitet Mercedes Benz C Class
8800 Euro
Postuar më 24.01.2022
Njoftim i Verifikuar
UsaMotors

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

UsaMotors

+355692884052

 • Cmimi: 8800 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2010
 • KM: 130000
 • Karburanti: Benzinë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Okazion Shitet C Class
-Viti 2010.
-4 Matic.
-Motorr 300 V6 ( Kthehet 100% Ne Gaz).
-Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/ Sport/Manual.
-Look AMG
-Fenere Xenon-Bixenon.
-Pasqyra Dallendyshe.
-Disqe Alumini R19.
-Xhama Te Zinj.
-Interior Lekure Bardhe 100%.
-Sedilje Me Ngrohje+Memorie Me Levizje Elektrike.
-Panorame.
-Timon Lekure Multifunksional.
-Timon Me Levizje Elektrike.
-Mercedes Navigation System
-Audio System HARMAN KARDON.
-Am/Fm/Cd/MP3/Aux/Dvd/MemmoryCard Bagazhier 6Cd.
-Ac Klima Bi-Zonale.
-Sensor Shiu.
-Tempomat (Pilot Automatik).
Cmimi : 8800 €. (I Diskutueshem) Me ndrrim ka cmime tjetr
Makina Eshte Me Dogane Te Paguar Dhe Eshte Ne Gjendje Perfekte Sic Edhe Fotot Flasin Vet. Per cdo prov e gatshme.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.