Automjete/Makina/Mercedes Benz C class Avantgarde
Mercedes Benz C class Avantgarde
6500 Euro
Postuar më 16.06.2021
Njoftim i Verifikuar
soni

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

soni

+355692270643

 • Cmimi: 6500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2007
 • KM: 20000
 • Karburanti: NaftĂ«
 • Kambio: Manual
 • Tipi VeturĂ«s: Sedan
 • Targa: ShqipĂ«tare
🚗 Marka/Modeli:Mercedes benz C-Class 200 Avantgarde
📆 Viti:2007
⛜ Karburanti:Nafte
đŸ•č Transmisioni:Manual
➡ Kilometra:218000
🛃 Dogana:Paguar
đŸ’¶ Cmimi:6500€I diskutueshem
☎ Telefon:0692270643
đŸ—ș Vendodhja:Tirane
📜 Pershkrim shtes:Makina sapo ka ardhur nga gjermania Letra te prera deri ne 04/2022 goma 90% te reja tapiceri lekure kompjuter bordi butona ne timon sendilje dhe xhama elektrik xhama te zinj CD/AUX/Mercedes Bluetooth
Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe shum e paster si brenda dhe jashte Makina eshte shume ekonomike
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.