Automjete/Makina/SHITET MERCEDESBENZ BCLASS
SHITET MERCEDESBENZ BCLASS
7500 Euro
Postuar më 23.07.2021
Njoftim i Verifikuar
alexandermyrtaj

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

alexandermyrtaj

0675601018

 • Cmimi: 7500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: B-Class
 • Viti: 2011
 • KM: 190000
 • Karburanti: BenzinĂ«
 • Kambio: Automatik
 • Tipi VeturĂ«s: Mini Furgon
 • Targa: ShqipĂ«tare
đŸ”»đŸ†‚đŸ…·đŸ…žđŸ†ƒđŸ…ŽđŸ†ƒ MERCEDES-BENZ B-CLASS
đŸ”»Viti: 2011
đŸ”»Specifikime Teknike: Motorr 2.0, Benzine, Automat-Tronic.
đŸ”»Kilometra: 156.000 te certifikuara
đŸ”»Makina esht e ardhur nga Kanadaja esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike.
đŸ’¶ Cmimi: 7.500€
📞Cel: 0675601018
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.