Automjete/Makina/Mercedes e class 220 viti 2005
Mercedes e class 220 viti 2005
4500 Euro
Postuar më 03.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Mercedes

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mercedes

+3550693869728

 • Cmimi: 4500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: 220
 • Viti: 2005
 • KM: 20000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Benzi eshte vetem 1 muaj i targuar ne Shqiperi me letra dhe siguracion kasko 18 Maj 2022
Makina eshte familjare ne gjendje te shkelqyer
Motori eshte evo i zi silent si motor pas zhurme
Pjeset xhenerike dhe vaj filtra te nderuar me liber sherbimi km orgjinale 200 mje me certifikat
Goma i ka te reja te sapo vena
E paster Jashte dhe Brenda pa asnje shenje apo njolle makine merakliu per ata qe duan nje makine te mire dhe te sigurt familjare .Shitet per arsye emigrimi ne Gjermani
0693869728
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.