Automjete/Makina/Shitet Audi A5
Shitet Audi A5
7500 Euro
Postuar më 11.01.2022
Njoftim i Verifikuar
edmirmeh

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

edmirmeh

+355683072975

 • Cmimi: 7500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Shkodër Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Audi
 • Modeli: A5
 • Viti: 2008
 • KM: 20000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Ne gjendje mjaft te mire me te gjitha sherbimet e kryera dhe me liber sherbimesh
Per cdo info kontaktoni ne nr e whatsappit +32465347489
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.