Automjete/Makina/nisan micra k12
nisan micra k12
2200 Euro
Postuar më 07.07.2021
Njoftim i Verifikuar
ardit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ardit

+355688256796

 • Cmimi: 2200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Fier Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Nissan
 • Modeli: Micra
 • Viti: 2003
 • KM: 20000
 • Karburanti: Benzinë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
nissani ka sherbyer si imazh per dyqan pjesesh kembimi dhe nuk i ka munguar asnje sherbim. ka 2000 km nga nderrimi i vajit dhe 4000 km nga vendosja e freksionit te ri aissin. Nuk i kemi perdorur anjeher impiant gazi megjithese eshte e pershtatshme. makina eshte me 4 dyer si dhe me kondicioner funksional dhe me klima.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.