Automjete/Makina/OKAZION Shitet BMW 328 xdrive viti 2014
OKAZION Shitet BMW 328 xdrive viti 2014
15500 Euro
Postuar më 27.05.2021
Njoftim i Verifikuar
omuriobsidon

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

omuriobsidon

0696053801

 • Cmimi: 15500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: BMW
 • Modeli: Series 3
 • Viti: 2014
 • KM: 145000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
OKAZION - Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdrive), viti 2014. Është shumë e pastër si nga ana estetike dhe xhenerike. Të gjitha shërbimet ( vaj,filtra,ferrota) janë bërë tek koncesionari BMW Albania (me fatura të dokumentuara). Ka 142,600 km (origjinale). Sendile lëkurë me ngrohje, baxho, navigator etj.
Çmimi është 15,500 euro ( i diskutueshem)
Për ta parë nga afër, whats'up ose telefononi ne nr. e telefonit 0696053801.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.