Automjete/Makina/Okazion shitet Fiat Bravo ne gjendje perfekte
Okazion shitet Fiat Bravo ne gjendje perfekte
3200 Euro
Postuar më 18.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Jhon

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Jhon

+355 69 301 6464

 • Cmimi: 3200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Fiat
 • Modeli: Bravo
 • Viti: 2007
 • KM: 230000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
● Fiat Bravo 1.9 Multijet
● Viti 07.2007
● Km 220 000 - 230 000 origjinale, pasi ka    fatura te sherbimeve te kryera ne Itali.
● Kamio Manuale 5+R marsha
● Dogana e Paguar, Gati per Targa
● - Makina eshte ne gjendje perfekte
     - E sapoardhur nga Italia
     - Me fatura te sherbimeve te kryera nder      vite ne itali.
      - Disqe Alumini 16, me goma te reja ( Michelin Primacy 4).
      - 2 celsa ,Kondicioner, radio cd, aux, xhama elektrik, timon City, drita mjegulle, sediljet mbrapa me palosje, bllokues timoni me celes, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, nuk ka nevoj per asnje sherbim, makine shume ekonomike.
● Cmimi 3200 Euro
● Nuk bej Ndrrime
● Nr. Cel 0693016464
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.