Automjete/Makina/Shitet Polo shume ekonomike
Shitet Polo shume ekonomike
3200 Euro
Postuar më 23.01.2022
Njoftim i Verifikuar
armandballa123

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

armandballa123

0685544727

 • Cmimi: 3200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: VW Volkswagen
 • Modeli: Polo
 • Viti: 2005
 • KM: 25000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
● Volkswagen
● Polo
● 1.9 TDI
● 2005
● Naft
● 3200€

Shume ekonomike dhe e shpejt. Gjitha sherbimet e bera. Kolaudim per dy vjet. Goma pirelli. Ka dy celesa. Shitet per arsye mosperdormi. Ju faleminderit.
0685544727
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.