Loading Loading...
Kondicioner Mitsubishi Electric 1/4
Elbasan Individ
POROSIT ONLINE +355696666061 Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin fa
Lexo më tepër
09.05.2023

790 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric 12 18 24 1/1
Elbasan Individ
Kondicionere Mitsubishi Electric 9000Btu 12000Btu 18000Btu 24000Btu 30000Btu
Lexo më tepër
28.11.2022

850 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric Tokesore 1/1
Elbasan Individ
Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngrohj
Lexo më tepër
15.09.2022

1 Euro

KONDICIONERE SENIO CLIMA NOVA CLIMA 1/7
Elbasan Individ
22.07.2022

550 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC 1/3
Elbasan Individ
Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngroh
Lexo më tepër
12.07.2022

800 Euro

Banak kollone freskues 1/1
Durrës Individ
13.06.2022

200 Lek

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC 1/1
Elbasan Individ
ESC-CLIMA Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️ ♻️Gaz Elologjikë R32 WI-FI OPSIONAL Klasi En
Lexo më tepër
10.06.2022

850 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric ❄️☀️ 1/2
Elbasan Individ
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️ ♻️Ga
Lexo më tepër
02.06.2022

800 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC MSZ 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner MITSUBISHI ELECTRIC LINJA MSZ-LN Porosit tani dhe përfito
Lexo më tepër
30.05.2022

2000 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC  ☀️❄️ 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin fal
Lexo më tepër
29.05.2022

850 Euro

Shitet TV PANASONIC 32Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje TV PANASONIC 32" +SMART+DVB T2.TV eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Gjermania. Ç
Lexo më tepër
27.04.2022

17000 Lek

Shitet TV SAMSUNG 24Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv SAMSUNG 24" ne gjendje super te mire.Jo smart,jo dvb t2,po usb,po hdmi,po pc,po scart.
Lexo më tepër
27.04.2022

7000 Lek

Shitet TV Android LOBOD 32 Polesh 1/5
Tiranë Individ
Shitet tv LOBOD 32" ANDROID,super gjendje pothuajse i ri.Tv ka dvb t2,po smart,po hdmi,po scart,po u
Lexo më tepër
27.04.2022

16000 Lek

Shitet Ekspres Lavazza Jolie i ri ne kuti + 9 1/1
Tiranë Individ
Shitet ekspres Lavazza Jolie i ri ne kuti. Ekspresi eshte super cilesor dhe mjaft i lehte ne perdor
Lexo më tepër
14.04.2022

7000 Lek

Shitet Hekur me Kaldaje 1/1
Durrës Individ
Shitet hekur me kaldaje i sapo ardhur nga Gjermania,gjendja e punes e shkelqyer. Çmimi: 6500lek K
Lexo më tepër
05.04.2022

6500 Lek

Shitet Hekur me Kaldaje 1/1
Durrës Individ
Shitet hekur me kaldaje i sapo ardhur nga Gjermania,super gjendje. Çmimi: 6500lek Kontakt: +355 6
Lexo më tepër
05.04.2022

6500 Lek

Larese me avull e ardhur nga Gjermania 1/2
Durrës Individ
Larese me avull e ardhur nga Gjermania,perfekte per larje parketi,moketi,pllaka,dritare duroalumini,
Lexo më tepër
22.03.2022

5500 Lek

Hekur kordles i sapo ardhur nga Gjermania 1/4
Durrës Individ
Hekur kordles i sapo ardhur nga Gjermania,super hekur eshte origjinali ne foto.Çmimi vetem 4500lek
Lexo më tepër
22.03.2022

4500 Lek

Fshese FUSION MX 12 e ardhur nga Gjermania 1/7
Durrës Individ
Fshese FUSION MX 12 e sapo ardhur nga Gjermania,punon me bateri te rikarikueshme. IDEALE. ❇ Adapt
Lexo më tepër
22.03.2022

5500 Lek

Fshese me Karikim e sapo ardhur nga Gjermania 1/2
Durrës Individ
Fshese me karikim e sapo ardhur nga Gjermania.Jane super fshesa, teper praktike,kane goxha thithje.K
Lexo më tepër
22.03.2022

5500 Lek

Shitet Ekspres i perdorur ne gjendje Perfekte 1/2
Durrës Individ
Shitet nje ekspres i perdorur ne gjendje te shkelqyer pune.Punon me kafe te bluajtur. Çmimi: 4500L
Lexo më tepër
22.03.2022

4500 Lek

Shitet Televizor LG 42Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv LG 42" i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje super te mire. Jo smart Po dvb t2 Po
Lexo më tepër
22.03.2022

25000 Lek

Shitet Tv SAMSUNG 40Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje Tv SAMSUNG 40" i sapo ardhe nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer pune. Jo smart Jo dvb
Lexo më tepër
22.03.2022

20000 Lek

Shitet TV STANDART 24Polesh 1/1
Durrës Individ
Shitet nje tv.STANDART 24" ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania. ✅ Jo smart,jo dvb
Lexo më tepër
22.03.2022

7500 Lek

Shitet TV MP MAN 39 1/4
Durrës Individ
Shitet nje TV MP MAN 39" ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania. ✅ Jo smart,jo dvb t
Lexo më tepër
22.03.2022

18000 Lek

  • 1
  • 2
  • © shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.