Shtëpi e Kopshtari/Elektroshtëpiake/Fshese FUSION MX 12 e ardhur nga Gjermania
Fshese FUSION MX 12 e ardhur nga Gjermania
5500 Lek
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

  • Cmimi: 5500 Lek
  • Kategoria: Elektroshtëpiake
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Fshese FUSION MX 12 e sapo ardhur nga Gjermania,punon me bateri te rikarikueshme. IDEALE.
❇ Adaptori 29.6v
❇ Power 300w
❇ Koha per karikim 4-5 ore
❇ Koha e punes pas nje karikimi te plote 8 ore
❇ Dalja 35V Dc,500mA.
Fshesa eshte me ndriçim dhe rrotullohet qe te kapi mbeturinat ne tapete,eshte shume praktike.
Çmimi: 5500Lek
Kontakt: +355 682222755
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.