Shtëpi e Kopshtari/Elektroshtëpiake/Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC
Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC
800 Euro
Postuar më 12.07.2022
Njoftim i Verifikuar
elektroshtepiakesula

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

elektroshtepiakesula

+355696666061

  • Cmimi: 800 Euro
  • Kategoria: ElektroshtĂ«piake
  • Vendodhja: Elbasan ShqipĂ«ri
Kondicioner Mitsubishi Electric
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!!
đŸ‘‰đŸ»Sistem Ngrohje & Ftohje ☀❄
♻Gaz ElologjikĂ« R32
Klasi EnergjisĂ« A+++/A++ 💡
Inverter
Filtra Antibakteriale 🩠
60 Muaj Garanci 😎
CilĂ«si e Garantuar 👌
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.