Shtëpi e Kopshtari/Elektroshtëpiake/Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC MSZ
Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC MSZ
2000 Euro
Postuar më 30.05.2022
Njoftim i Verifikuar
elektroshtepiakesula

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

elektroshtepiakesula

+355696666061

  • Cmimi: 2000 Euro
  • Kategoria: ElektroshtĂ«piake
  • Vendodhja: Elbasan ShqipĂ«ri
POROSIT TANI +355696666061
Kondicioner MITSUBISHI ELECTRIC LINJA MSZ-LN
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!!
đŸ‘‰đŸ»Sistem Ngrohje & Ftohje ☀❄
♻Gaz ElologjikĂ« R32
Kapaciteti 9000 BTU 12000BTU 18000BTU 24000BTU
Klasi EnergjisĂ« A+++/A+++ 💡
Inverter
Filtra Antibakteriale 🩠
60 Muaj Garanci 😎
CilĂ«si e Garantuar 👌
SENSOR 3D
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.