Loading Loading...
Ford Kuga TDCi 4WD Full Extra New model Zvicr 1/9
Durrës Individ
🇨🇭Ford Kuga 2.0 TDCi 4X4🇨🇭 🏷Vit prodhimi : 08/02/2013 🏷Motorr 2.0 TDCi 🏷Kamb
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 215000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2013
28.04.2022

12500 Euro

SEAT LEON KAMBIO AUTOMAT VITI 2008 MOTOR 20 1/8
Tiranë Individ
SHES SEAT LEON KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0 TDI DI ME TE KUQE VITI 10/2008 OPSIONET; SEDILE SPORTIV
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 200000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2009
27.04.2022

4800 Euro

OKAZION BENZ B200 KAMBIO AUTOMAT NAVIGATORE 1/9
Tiranë Individ
SHES BENZ B200 CDI VERSION AVANTGART KAMBIO AUTOMAT VITI 09/2007 OPSIONE; NAVIGATORE, SENSOR
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 195000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2007
27.04.2022

4800 Euro

Fiat Punto 1/1
Durrës Individ
Shitet Fiat Punto, motor 1.1 benzin;viti '99 ne gjendje te mire pune. Mjeti eshte i mirembajtur dhe
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 220000.00 KM
 • Manual
 • Benzinë
 • 1999
13.04.2022

1350 Euro

Opel Vectra B 16 1/7
Tiranë Individ
 • Në Shitje
 • 35000.00 KM
 • Manual
 • Gaz/Benzinë
 • 1999
05.04.2022

1500 Lek

Shitet 1/1
Dibër Individ
Shitet: VW Sharan viti i prodhimit 1998 kambio manuale motorr 1.9 nafte makina eshte shum e mbajtur
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 25000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 1998
26.03.2022

2300 Euro

Mercedes benz E200 cdi evo 1/9
Durrës Individ
📌shitet🚘✅ 📌mercedes benz E200 (EVO)✅ 📌viti prodhimit 11/2008✅ 📌227 mij km or
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 225000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2008
25.03.2022

7700 Euro

Okazion Shitet AUDI A7 2014 1/6
Tiranë Individ
Okazion Shitet AUDI A7 2014 Model: AUDI A7 Viti: 2014 KM: 185.000 Kambio: Automatike Karburanti
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 185000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2014
24.03.2022

9600 USD

OKAZION Alfa Romeo Giulieta Automatike 1/9
Durrës Individ
📂Vendodhja:👉🏻Durres 📂Marka:👉🏻Alfa Romeo Giulietta 📂Fuqia motorrike:👉🏻1.
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2012
18.03.2022

7500 Euro

Okazion Shitet MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC 1/9
Tiranë Individ
Okazion Shitet MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC Model: MERCEDES BENZ Viti: 2014 KM: 240.000 Kambio:
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 240000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2014
18.03.2022

18800 USD

Okazion Shitet LAND ROVER LR4 HSE 2015 1/9
Tiranë Individ
Okazion Shitet LAND ROVER LR4 HSE 2015 Model: LAND ROVER Viti: 2015 KM: 130.000 Kambio: Automati
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 130000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2015
17.03.2022

14800 USD

Shitet MERCEDES BENZ GL 450 4MATIC 2014 1/7
Tiranë Individ
Okazion Shitet MERCEDES BENZ GL 450 4MATIC 2014 Model: GL Class Viti: 2014 KM: 220.000 Kambio: A
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 220000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2014
14.03.2022

17800 USD

Shitet LAND ROVER RANGE ROVER SUPERCHARGED 1/9
Tiranë Individ
Shitet LAND ROVER RANGE ROVER SUPERCHARGED Model: RANGE ROVER VOGUE SUPERCHARGED Viti: 2014 KM:
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 115000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2014
14.03.2022

46000 USD

Okazion Shitet AUDI Q7 PREMIUM PLUS 2014 1/7
Tiranë Individ
Okazion Shitet AUDI Q7 PREMIUM PLUS 2014 Model: Q7 Viti: 2014 KM: 205.000 Kambio: Automatike K
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 205000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2014
14.03.2022

11800 USD

Okazion shitet 2015 MERCEDES BENZ E 350 1/7
Tiranë Individ
Okazion shitet 2015 MERCEDES BENZ E 350 Model: MERCEDES BENZ E 350 Viti: 2015 KM: 180.000 Kambio
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 180000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2015
14.03.2022

9600 USD

BMW X5 2016 1/7
Tiranë Individ
Okazion shitet BMW X5 Model: X5 Viti: 2016 KM: 120.000 Kambio: Automatike Karburanti: Benzine 2
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 120000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2016
14.03.2022

25000 USD

Okazion Shitet VOLKSWAGEN PASSAT 2014 1/6
Tiranë Individ
Okazion shitet VOLKSWAGEN PASSAT 2014 Model: VOLKSWAGEN PASSAT Viti: 2014 KM: 215.000 Kambio: Au
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 215000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2014
14.03.2022

6300 USD

Okazion shitet MERCEDES BENZ 250 i vitit 1976 1/7
Tiranë Individ
Okazion shitet MERCEDES BENZ 250 i vitit 1976 Model: MERCEDES BENZ 250 Viti: 1976 KM: 110.000 Ka
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 110000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • Years 70
14.03.2022

35000 USD

Okazion shitet BMW X5 XDRIVE 2013 1/6
Tiranë Individ
Okazion shitet BMW X5 XDRIVE 2013 Model: BMW X5 XDRIVE Viti: 2013 KM: 155.000 Kambio: Automatik
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 155000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2013
14.03.2022

4800 USD

Shitet Golf 7 manual vuti 2014 1/8
Tiranë Individ
Shitet Golf 7 per arsye mos perdorimi Viti 2014 1.6 nafte Kambio Manuale Vetparkim Sensor 36
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 210000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2014
10.03.2022

8500 Euro

Audi A3 Sportback 20 TDI 1/8
Durrës Individ
🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :AUDI A3 SPORTBACK 📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2006
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 250000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2006
07.03.2022

5600 Euro

Okazion shitet Golf 6 2010 Benzin Gas 1/9
Durrës Individ
Okazion shitet Golf 6 2010 Benzin Gas Gjendje perfekte KM: 230.000 Kambio: Manual Xhama te zinj
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 230000.00 KM
 • Manual
 • Gaz/Benzinë
 • 2010
05.03.2022

4800 Euro

Shitet VOLKSWAGEN TIGUAN S 2015 1/8
Tiranë Individ
Shitet VOLKSWAGEN TIGUAN S 2015 Model: TIGUAN S 2015 Viti: 2015 KM: 155.000 Kambio: Automatike
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 155000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2015
03.03.2022

9200 USD

Okazion shitet Mercedes Benz S Class 55 1/8
Durrës Individ
Okazion shitet Mercedes Benz S Class 55 S550 AMG Line Benzine 215 Mije KM Viti 2008 look 2012
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 215000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2008
24.02.2022

10000 Euro

Reno Clio 2013 1/7
Tiranë Individ
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Sherbime dhe gomat e reja. Ardhur nga jashte dhe perdorur nga
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 135000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2013
20.02.2022

3900 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.