Loading Loading...
1/6
Tiranë Individ
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2004
24.05.2021

6500 Euro

1/4
Tiranë Individ
➖Tuareg ➖3.2 Benzin jo Fsi ➖Viti 2004 ➖Kamio Automat ➖Targa AB ➖Full Opsion ➖NAV
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 215000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2004
22.05.2021

5500 Euro

1/9
Tiranë Individ
Shitet golf 7 2013 bluemotion e sapo ardhur nga gjermania makina ndodhet ne kosov shitet ne okazion
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 20000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2013
21.05.2021

9000 Euro

1/2
Tiranë Individ
Hyundai Elantra Avante Automatike fund 2009 me letra deri ne prill 2022, 1,6 benzine kthehet 100%
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 75000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2010
21.05.2021

5000 Euro

1/4
Tiranë Individ
Shitet renault scenic 2001 1.9 nafte me letra te paguara der ne dhjetor . Sherbine te kryera.
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 225000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2001
19.05.2021

1600 Euro

1/8
Tiranë Individ
Ford S Max 6+1, viti 2006, motor 2000 nafte , Sistem DVD dhe radio me CD, dritare elektrike, xham
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 35000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2006
18.05.2021

6000 Euro

1/8
Tiranë Individ
Shitet Volkswagen Suran.Fund viti 2007 benzine /gaz 1.6.Kilometra origjinale 106000.Sendlje lekure,c
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 105000.00 KM
 • Manual
 • Gaz/Benzinë
 • 2007
15.05.2021

3800 Euro

1/4
Vlorë Individ
🚗 Marka/Modeli:Audi a6 📆 Viti:2005 ⛽ Karburanti:Nafte 🕹 Transmisioni:Automatik ➡ Ki
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 200000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2005
15.05.2021

3500 Euro

1/2
Tiranë Individ
Shes renault megane 1.5 dci viti 2006 , goma te sapo nderruara , me sherbime te bera , dokumentat de
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 170000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2006
14.05.2021

2200 Euro

1/2
Elbasan Individ
Renault Laguna 1,9 DCI naften,viti 2000,me bagazh,veture,200.000km me klimë,kompjuter bordi. Ng
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 200000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2000
08.05.2021

1500 Euro

1/8
Elbasan Individ
Marka 👉Mercedes benz Sport Edition. Forca mottorrike👉 1.8 compressor Lloji i kambjos👉 Au
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 200000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2006
04.05.2021

6000 Euro

1/7
Shkodër Individ
Audi A4 AVANT Full option, te gjitha sherbimet e bera, letra për 1 vit! Kambio automat 8+R! Senso
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2009
29.04.2021

6300 Euro

1/5
Elbasan Individ
Makina esht ne gjendje shum te mire ... Makina posedon xhama elektrik pasqyra elektrike sensor shiu
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 195000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2005
28.04.2021

2400 Euro

1/7
Tiranë Individ
Shitet passat 1.9 nafte automatik viti 2003 , gjendje super ,4 goma michelim ,vaji i kamios i sapo n
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 20000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2003
26.03.2021

3000 Euro

1/8
Elbasan Individ
Mercedes-Benz Viti 2012, C200 CDI, Diesel / Nafte, look AMG Makina eshte ne gjendje perfekte si nga
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 150000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2012
24.02.2021

11000 Euro

1/8
Durrës Individ
Volkswagen golf 5 1.9 nafte 📆 Viti: 10/ 2007 📶 Kilometra: 265.000 ⛽ Karburanti: Nafte
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 25000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2007
24.02.2021

3950 Euro

1/5
Tiranë Individ
Shitet mercedes benz 220 C class elegance eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike. Esh
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 230000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2002
23.02.2021

4300 Euro

1/3
Kavajë Individ
Makina eshte full Opsion ,Start/Stop, buton Sport,e mbajtur shkelqyesheme, sherbimet e bera tek Rena
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 10000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 2014
19.02.2021

8800 Euro

1/7
Tiranë Individ
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI Mercedes 270 Viti 2003 Nafte Automatika Perdorur nga 1 person ne shq
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 240000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2003
16.02.2021

3200 Euro

1/8
Durrës Individ
🔴 SHITET 🔴 ✅ BMW 330i ✅ Benzin ✅ 271000 kmh ✅ Liber Sherbimesh ✅ Senor Parkim
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2006
16.02.2021

5990 Euro

1/6
Tiranë Individ
Shitet B Class viti 2006. Motor 1.8Nafte, Kambio Automat. Siguracion dhe letra te paguara per 1Vit.
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 150000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2006
11.02.2021

4800 Euro

1/5
Durrës Individ
C300 4 matic Benzine/Gaz impiant i markes Atiker i shenuar tek leja qarkullimit Tavan panoramik K
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 200000.00 KM
 • Automatik
 • Gaz/Benzinë
 • 2012
08.02.2021

13500 Euro

1/1
Shkodër Individ
📁Mercedes 300 diesel 📁manual 5 marsha 📁w123 📁viti : 1982 Per detaje kontaktoni : +3
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 255000.00 KM
 • Manual
 • Naftë
 • 1982
02.02.2021

4000 Euro

1/6
Tiranë Individ
Makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike Cmimi i diskutueshem
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 25000.00 KM
 • Automatik
 • Naftë
 • 2005
27.01.2021

2500 Euro

1/8
Durrës Individ
Shitet Mercedez Benz 250 Benzine behet 100% me impjant gazi. Viti 2012 Full sherbime i gatshem per
Lexo më tepër
 • Në Shitje
 • 170000.00 KM
 • Automatik
 • Benzinë
 • 2012
27.01.2021

11000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.