Automjete/Makina/Fiat Punto
Fiat Punto
1350 Euro
Postuar më 13.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Riku

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Riku

+355689032385

 • Cmimi: 1350 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Fiat
 • Modeli: Punto
 • Viti: 1999
 • KM: 220000
 • Karburanti: Benzinë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Shitet Fiat Punto, motor 1.1 benzin;viti '99 ne gjendje te mire pune. Mjeti eshte i mirembajtur dhe perdorur vetem nga nje person. Taxa te paguara deri ne Maj-22 .
Çmimi i diskutueshem.
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.