Automjete/Makina/Shitet
Shitet
2300 Euro
Postuar më 26.03.2022
Njoftim i Verifikuar
sharan

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

sharan

+355688732784

 • Cmimi: 2300 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Dibër Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: VW Volkswagen
 • Modeli: Sharan
 • Viti: 1998
 • KM: 25000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Shitet: VW Sharan viti i prodhimit 1998 kambio manuale motorr 1.9 nafte makina eshte shum e mbajtur si nga brenda ashtu dhe nga jasht xhama te zi origjinal , goma te reja 4 stinet vende 4+1 letra te paguara per 1 vit + siguracion makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.
(çmimi i diskutushem)
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.