Automjete/Makina/OKAZION BENZ B200 KAMBIO AUTOMAT NAVIGATORE
OKAZION BENZ B200 KAMBIO AUTOMAT NAVIGATORE
4800 Euro
Postuar më 27.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Julian_dina@hotmail.com

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Julian_dina@hotmail.com

0693326867

 • Cmimi: 4800 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: B-Class
 • Viti: 2007
 • KM: 195000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
SHES
BENZ B200 CDI
VERSION AVANTGART
KAMBIO AUTOMAT
VITI 09/2007
OPSIONE; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI, FENER BI XENON, SEDILE LEKURE DHE COP, KLIMA, PILOT AUTOMAT.
ME DOGANE TE PAGUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 4800 EURO
CEL 0695555345
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.