Automjete/Makina/Reno Clio 2013
Reno Clio 2013
3900 Euro
Postuar më 20.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Gjergji

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Gjergji

+355694075282

 • Cmimi: 3900 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Renault
 • Modeli: Clio
 • Viti: 2013
 • KM: 135000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Kupe
 • Targa: Shqipëtare
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Sherbime dhe gomat e reja. Ardhur nga jashte dhe perdorur nga nje pronar. Letrat paguar deri ne 2022.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.