Të gjitha Njoftimet

OKAZION!!Shitet dyqani 45m2 ne fresk 1/1
Tiranë Individ
OKAZION!!Shitet dyqani me siperfaqe 45m2 ne zonen e freskut prane restorant Qesarakut .Ndodhet ne ka Lexo më tepër
18.12.2020

38000 Euro

jepet me qera shtepi te kompleksi dinamo 1/1
Tiranë Individ
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 110m2 .Ndodhet ne katin e 3.2dhoma dhe 1kuzhin.Me mobilim Lexo më tepër
18.12.2020

380 Euro

okazion!!! playstation 1+ 2parfume 1/2
Tiranë Individ
gjendje shume e mire pa lev po i ben i ps2 ,30milek +2parfume te pa perdorur .te gjitha keto 40mile Lexo më tepër
18.12.2020

3500 Lek

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.