Të gjitha Njoftimet

Mercedes benz Vito 115cdi 1/9
Elbasan Individ
Marka :Modeli:🔛 Mercedes Vito 🔸Viti I Prodhimit:🔛 2008 🔸Kambio:🔛 Manual 🔸Motorr Lexo më tepër
27.09.2022

5500 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric Tokesore 1/1
Elbasan Individ
Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngrohj Lexo më tepër
15.09.2022

1 Euro

KONDICIONERE SENIO CLIMA NOVA CLIMA 1/7
Elbasan Individ
22.07.2022

550 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC 1/3
Elbasan Individ
Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngroh Lexo më tepër
12.07.2022

800 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC 1/1
Elbasan Individ
ESC-CLIMA Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️ ♻️Gaz Elologjikë R32 WI-FI OPSIONAL Klasi En Lexo më tepër
10.06.2022

850 Euro

Kondicionere Electrolux 12000Btu 1/4
Elbasan Individ
Karakteristikat e produktit 12000 BTU | A+++ / A++ | Lloji Gazit: R32 | Inverter Lexo më tepër
07.06.2022

470 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric ❄️☀️ 1/2
Elbasan Individ
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️ ♻️Ga Lexo më tepër
02.06.2022

800 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC MSZ 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner MITSUBISHI ELECTRIC LINJA MSZ-LN Porosit tani dhe përfito Lexo më tepër
30.05.2022

2000 Euro

Kondicionere HAIER 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner HAIER Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉 Lexo më tepër
30.05.2022

600 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC  ☀️❄️ 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin fal Lexo më tepër
29.05.2022

850 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.