Të gjitha Njoftimet

MacBook Pro with Touch Bar 2020  256 GB SSd 1/3
Durrës Individ
Shitjet Macbook 13 inc, me pak se nje muaj i perdorur. Shoqerohet me kuti dhe aksesoret perkates. Lexo më tepër
15.06.2022

1500 Euro

Atlete Origjinale Durres Okazion! Likujdim to 1/3
Durrës Individ
Pershendetje! Shitet totalisht nje dyqan atletesh origjinale te ardhura nga Italia dhe Gjermania. Lexo më tepër
15.06.2022

300 Euro

Okazion! Shitet Canon EOS 500 D 1/2
Durrës Individ
Shitet Shitet Canon EOS 500 D per arsye mosperdorimi. E shoqeruar me lente 58 mm dhe lente zoom 7 Lexo më tepër
15.06.2022

55000 Lek

Shitet Dron Phantom 4 Pro 1/5
Durrës Individ
Droni eshte perdorur ne fushen e inxhinjeris te telekomunikacionit kryesisht per kontrollin e tensio Lexo më tepër
15.06.2022

1500 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.