Të gjitha Njoftimet

VILE ELITARE PER SHITJE SAN PIETRO 1/7
Durrës Individ
Shitet vile elitare ne Gjirin e Lalezit shume prane me detin . Vila ka siperfaqe totale 504.3 m2 dhe Lexo më tepër
11.05.2022

1200000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+ 1 GJIRI I LALZIT  1/6
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te frekuentuara dhe te kerkuara te zones se Gjirit te Lexo më tepër
11.05.2022

1600 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË HOTEL DOLCE VITA 1/6
Durrës Individ
Apartamenti ka siperfaqje totale prej 48.5 m2 . I organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi , 1 dhome nden Lexo më tepër
11.05.2022

43650 Euro

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN 1/7
Durrës Individ
Informacion mbi apartamentin : ▪︎ Ndertim i ri ▪︎ Siperfaqe Totale 79.4 m2 ▪︎ Kati 4- Lexo më tepër
11.05.2022

48000 Euro

JEPET ME QIRA ZYRE NE VOLLGA 1/6
Durrës Individ
Jepet me qira zyre ne Vollga me siperfaqe 110m2, pozicionohet ne katin e 2-te. Zona në të cilën n Lexo më tepër
11.05.2022

450 Euro

JEPET ME QIRA KAT VILE 2+1+2 NE VOLLGA 1/7
Durrës Individ
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 kuzhine, ,2 tualete + xhakuzi dhe nje vera Lexo më tepër
11.05.2022

500 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Durres . Pozicionohet ne katin e 8-te banim , Lexo më tepër
11.05.2022

100000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 QENDER 1/9
Durrës Individ
Shitet apartamet 1+1 prane shkolles se muzikes me nje siperfaqe 50.3m2, ndodhet ne katin e 4-te te b Lexo më tepër
11.05.2022

50000 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ISH RAJONI 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati te ri me ashensor . Disponon 110 m2 dhe org Lexo më tepër
11.05.2022

450 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT 1/9
Durrës Individ
Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 150 m2. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te Lexo më tepër
12.04.2022

100000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL VIVAS 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ka siperfaqje totale prej 77,16 m2 . I organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi , 1 dhome nde Lexo më tepër
12.04.2022

55000 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE “2 GJELAVE 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor prane shkolles se 2 gjelave . Disp Lexo më tepër
12.04.2022

210 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor . Disponon 105 m2 dhe org Lexo më tepër
12.04.2022

300 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PALACE   1/7
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri cilesor te pajisur me ashensor. Org Lexo më tepër
12.04.2022

45000 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne qender , Vollga , me siperfaqe 110m2, ne katin e 4 banim pallat i ri me ashen Lexo më tepër
12.04.2022

350 Euro

JEPET ME QIRA APRTAMENT 1+1 PALLATI SPORTIT 1/5
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati te ri me ashensor . Ne hyrje ka nje korrido Lexo më tepër
12.04.2022

30000 Lek

APARTAMENT LUX 3+1+2 PER QIRA NE VOLLGA 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Durres ne nje pallat te ri me ashensor . Pozicion Lexo më tepër
12.04.2022

600 Euro

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VILA E ZOGUT 1/7
Durrës Individ
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-të banim. Organizohet ne 3 dhoma gjumi + kuzhine e vecante me Lexo më tepër
12.04.2022

65000 Euro

© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.