Të gjitha Njoftimet

SHitet ambjent biznezi ne Elbasan 1/5
Elbasan Individ
Okazion‼️ ~Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke. ~Adresa:Lagja partizani,Rr Lexo më tepër
21.03.2022

25000 Euro

Shitet ambjent biznesi ne Ebasan 1/6
Elbasan Individ
Okazion‼️ ~Shitet ambient biznesi ne Elbasan. ~Vendodhja: Lagja Qemal Stafa pall 89 ne Unaza Lexo më tepër
23.02.2022

55000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.