Të gjitha Njoftimet

1/1
Durrës Individ
Super Oferte Shitet Kabell Koaxial RG6 Bobine 100M Baker. Cmimi: 25Mije Leke Kontakt: +355 69972 Lexo më tepër
12.02.2021

2500 Lek

1/1
Tiranë Individ
💥Super Oferte💥 🔥Kamera e Brendshme 2MP Full HD Metalike 🔥 🚚 TRANSPORT NE TE GJITHE Lexo më tepër
31.01.2021

30 Euro

1/3
Berat Individ
Shiten kamera sigurie duke filluar nga 15Euro Disponojme modele nga HD deri Ultra 4K. Shitje me shu Lexo më tepër
31.01.2021

15 Euro

1/4
Durrës Individ
Shiten Kamera Sigurie duke filluar nga 15Euro Disponojme modele nga HD deri Ultra 4K. Shitje me shu Lexo më tepër
31.01.2021

15 Euro

1/5
Durrës Individ
Okazion Shitet toke ne bregdetin e Gjirit e Lalezit me dokumentacion te rregullt. Siperfaqja totale Lexo më tepër
31.01.2021

15 Euro

1/2
Durrës Individ
Super Oferte Shitet Kabell Kamerash 20M + Fisha. Kablli eshte i pajisur me fishat e videos dhe te Lexo më tepër
31.01.2021

500 Lek

1/2
Durrës Individ
Super Oferte Shitet Sistem Alarmi GSM (Njoftim nga Tel ne rast alarmi) Sistemi permban: Central Lexo më tepër
31.01.2021

180 Euro

1/4
Durrës Individ
Super Oferte Kamera Makine FULL HD. Ekran 3INCH. Kend shikimi 120Grade TRANSPORT FALAS GJITHE SH Lexo më tepër
31.01.2021

2500 Lek

1/1
Tiranë Individ
Super Oferte iPhone 7Plus 31.900 Leke Gjendje 10/10 📦 Sasi e Limituar 📦 Dhurate: Karikues, Lexo më tepër
25.11.2020

31900 Lek

1/1
Tiranë Individ
Super Oferte iPhone 6S 16GB 15.900 Leke IPhone 6S 32GB 16.900 Leke Gjendje 10/10 📦 Sasi e Lim Lexo më tepër
25.11.2020

15900 Lek

1/1
Tiranë Individ
Super Oferte iPhone 6 16GB 13.900 Leke IPhone 6 32GB 15.500 Leke IPhone 6 64GB 16.900 Leke Lexo më tepër
25.11.2020

13900 Lek

1/4
Durrës Individ
Super Oferte ! Shiten Sete Kamerash Sigurie High Definition. Cmimi duke filluar nga 155Euro/Seti Lexo më tepër
15.11.2020

155 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.