Të gjitha Njoftimet

  Me qira 800 m  ruall  50 m2 ndertese Peze 1/1
Tiranë Individ
Peze e Vogel ...jepet me qira 800 m2 truall dhe 50 m2 ndertesa ne Peze Vogel buze rruges kryesore e Lexo më tepër
22.01.2021

150 Euro

TIRANE Shes 1000 m2 truall ne Peze Vogel  1/1
Tiranë Individ
Shes 1000 m2 toke per ndertim ( kapanon, magazine,shtepi deri ne 3 kate ) ne Peze Vogel ,çmimi 45 0 Lexo më tepër
14.01.2021

45000 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.