Të gjitha Njoftimet

Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort! 1/7
Durrës Individ
Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort! Vila ndodhet ne nje nga resortet me te investuara dhe Lexo më tepër
15.05.2021

420000 Euro

SHITET AMBIENT BUZE RRUGE KRYESORE NE QENDER! 1/1
Durrës Individ
Ambienti ndodhet prane qendres "Blue Star". Disponon nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet buze rruge Lexo më tepër
15.05.2021

360000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI RRUGA PORTIT 1/9
Durrës Individ
Apartamenti me siperfaqe te brendshme 106.5m2 dhe siperfaqe totale 117m2 ndodhet ne nje pallati te r Lexo më tepër
15.05.2021

117000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E RE E PORTIT 1/1
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne zonen e rruges se re te portit, ne nje pallat ndertim te ri. Organizohet ne 1 Lexo më tepër
15.05.2021

87500 Euro

APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA! 1/8
Durrës Individ
Apartamenti me siperfaqe totale prej 131.5 m2 ndodhet ne katin e 16 te banimit te nje pallati te ri Lexo më tepër
15.05.2021

111775 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK STACIONI TRENIT, 1/6
Durrës Individ
Shitet apartament 2+1+2 prane Stacionit te Trenit . Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te me ash Lexo më tepër
14.05.2021

65000 Lek

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.