Të gjitha Njoftimet

 Shitet Shtepi Private 2 kateshe + Dyqan 1/8
Tiranë Individ
🏡 Shitet Shtepi Private 2 kateshe + Dyqan, me siperfaqe ndertimi 300m2, i mobiluar. 📍 Tek Vor Lexo më tepër
27.01.2021

550 Euro

 Shitet Ambjent Komercial 1/4
Tiranë Individ
Shitet Ambjent Komercial tek qendra e biznesit Galeria, Tirane. Aktualisht funksionon si lokal i pe Lexo më tepër
25.01.2021

220000 Euro

Shitet  Toke 1/3
Durrës Individ
🏡 Shitet Toke me siperfaqe 100m2 📍 Afer me Spitalin Amerikan, Lagja 18, Durres Cmimi € 40 Lexo më tepër
25.01.2021

40000 Euro

Shitet Toke 1/2
Durrës Individ
🏡 Shitet Toke me siperfaqe 900m2, Pozicion shume i favorshem me mundesi investimi per Hotel, Pa Lexo më tepër
25.01.2021

140000 Euro

Apartament per Shitje 1+1 1/7
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2, i mobiluar 📍 Kompleksi "Rafaelo", Fresk, Tirane Lexo më tepër
22.01.2021

55000 Euro

Apartament per shitje 1/5
Tiranë Individ
🏡 Shitet Ambjent me siperfaqe bruto 280 m2, me shkalle dhe ashensor me vete, dhe shkalle dhe ashe Lexo më tepër
19.01.2021

1300 Euro

Apartament per Shitje 1/7
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 94 m2, pallat i ndertuar ne vitin 2005 📍 Rruga "Riza C Lexo më tepër
18.01.2021

95000 Euro

Apartament per Shitje 1/6
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1 📍 Tek Shkolla "Sami Frasheri" Tirane 📐 Siperfaqe totale: 87.70 m Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo 📍 Tek "Santa Quaranta", Sarande Kati 2 – cmimi Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/1
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo ; Dyqan 📍 Perballe Hotel "Visad", Sarande Kati 3 Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Qira 1/4
Tiranë Individ
Jepet me qira - Apartament ne Tirane Apartament i ri 2+1+1 me 2 ballkone me siperfaqe 113 m2. Ndo Lexo më tepër
12.01.2021

500 Euro

Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila 1/6
Sarandë Individ
🏡 Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila 📍 Tek Rruga "Gjergji Araniti" Ndertese me standart Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 2+1 📍 Rruga "Gjergji Araniti" ne krah te Bar Caza Nostra, Sarande Kati Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Shitje 1/3
Sarandë Individ
🏡 Shiten Apartamente 2+1 📍 Rruga "Gjergji Araniti" Perballe Sunset Hostel, Sarande Kati 2 Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Apartament per Qira 1/7
Tiranë Individ
Jepet me qira - Apartament ne Tirane Apartament - Shtepi private, Kati 2, 3+1+2 me 1 ballkon me sip Lexo më tepër
12.01.2021

35000 Lek

Apartament per Qira 1/5
Tiranë Individ
Jepet me qira - Apartament ne Tirane Apartament - Shtepi private, Kati 1, 2+1+1 me verande me siper Lexo më tepër
12.01.2021

35000 Lek

Jepet me qira - Garsoniere ne Tirane 1/2
Tiranë Individ
Jepet me qira - Garsoniere ne Tirane Garsoniere - Shtepi private, Kati 1 - me Verande Mobilim bas Lexo më tepër
12.01.2021

15000 Lek

Apartament per Shitje 1/2
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 3+1 📍 Rruga "Onhezmi" Perballe Xhamise, Sarande Prona ndodhet ne katin 0 Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

 Shitet Godine multifunksionale 1/2
Sarandë Individ
🏡 Shitet Godine multifunksionale 📍 Rruga "Ismail Qemali" Perballe Xhamise, Sarande Kati 0 d Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Shitet Toke truall 1/1
Sarandë Individ
🏡 Shitet Toke truall, ne lagjen Koder, Sarande Mundesi investimi per pallat. Per nje vizite per Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Shitet Papafingo 1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Papafingo me siperfaqe 500 m2 📍 Rruga "Flamurit", Qender - Sarande Rifinitura supe Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Shitet Godine Multifunksionale Karabina 4 kat 1/5
Sarandë Individ
🏡 Shitet Godine Multifunksionale Karabina 4 kat + Papafingo, 810 m2 📍 Objekti ndodhet 500m m Lexo më tepër
12.01.2021

400000 Euro

 Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar me siperfaqe 190 m2, tek Rruga e Barrikadave, Tira Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

Shitet ose jepet per ndertim toke truall 1/1
Tiranë Individ
Shitet ose jepet per ndertim toke truall me siperfaqe 40.000 m2, ne Farke Cmimi i shitjes 80 €/m2 Lexo më tepër
12.01.2021

80 Euro

Apartament per Shitje 1/4
Sarandë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 107 m2 📍 Sarande Prona ndodhet ne nje pallat te ri me Lexo më tepër
12.01.2021

100000 Euro

  • 1
  • 2
  • © shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.