Të gjitha Njoftimet

Shiten 1/2
Tiranë Individ
Shiten 2 pako gure bilardosh te paperdorura belge shum te mira dhe 6 steka gjendje perfekte dhe cmim Lexo më tepër
01.02.2022

300 Lek

Jepet ambienti me qera 1/3
Tiranë Individ
Ambient 110m^ Mjaft i pershtatshem per zyra, magazine, call center, etj. Te gjitha instalime elektri Lexo më tepër
04.01.2022

700 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.