Të gjitha Njoftimet

Shitet Mecedes Benz    E Class 1/8
Vlorë Individ
Shitet Mercedes Benz ne gjendje shume te mire. Me dokumenta te paguara deri ne Gusht 2022. Cmimi 3 Lexo më tepër
03.11.2021

3000 Euro

Okazion!  Shitet 1+1 ne Vlore Orikum 1/8
Vlorë Individ
Shitet apartament 1+1 me hipoteke dhe certifikate pronesie,siperfaqe totale 82.3 meter katror,kati i Lexo më tepër
03.11.2021

50000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.