Të gjitha Njoftimet

Shitet Paisje Sportive 1/4
Durrës Individ
Paisje sportive,sherben per forcimin e muskujve te barkut,kraheve,kembeve etj.Ideale dhe shume prakt Lexo më tepër
19.05.2022

9000 Lek

Shitet Karroce ndihmese 1/3
Durrës Individ
Karroce ndihmese per personat me probleme shendetesore,gjendja e re e sapo ardhur nga Gjermania. Ç Lexo më tepër
19.05.2022

10000 Lek

Paisje per reabilitimin e kembeve 1/1
Durrës Individ
Paisje per reabilitimin e personave ne probleme ne kembe dhe duar,gjendja e re. E sapo ardhur nga Gj Lexo më tepër
19.05.2022

6000 Lek

Paisje per riaftesimin e personave me problem 1/1
Durrës Individ
Paisje per riaftesimin e personave me probleme shendetesore.E sapo ardhur nga Gjermania gjendja e re Lexo më tepër
19.05.2022

6000 Lek

Shitet Masazhator

  • Me Postë
Shitet Masazhator 1/2
Durrës Individ
Shitet nje masazhator ,ideal per nje çlodhje pas pune,relaksues,qetesues.Masazhatori ka 3 koka te n Lexo më tepër
19.05.2022

2500 Lek

Shitet GAME SPORT

  • Me Postë
Shitet GAME SPORT 1/2
Durrës Individ
Shitet nje GAME SPORT,me mbi 100 lojra te ndryshme te instaluara ne nje karte memorie qe ndodhet ne Lexo më tepër
27.04.2022

5000 Lek

Shitet TV PANASONIC 32Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje TV PANASONIC 32" +SMART+DVB T2.TV eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Gjermania. Ç Lexo më tepër
27.04.2022

17000 Lek

Okazion Shitet Tapet i Holle 1/1
Durrës Individ
Shitet nje tapet ne gjendje shume te mire. Permasat e tapetit 140×180. Çmimi 2500Lek Lexo më tepër
27.04.2022

2500 Lek

Shitet TV SAMSUNG 24Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv SAMSUNG 24" ne gjendje super te mire.Jo smart,jo dvb t2,po usb,po hdmi,po pc,po scart. Lexo më tepër
27.04.2022

7000 Lek

Shitet Tapet i holle 1/1
Durrës Individ
Shitet nje tapet i holle i perdorur. Permasat 160×230. Çmimi: 2500 Lek Lexo më tepër
27.04.2022

2500 Lek

Shitet TV Android LOBOD 32 Polesh 1/5
Tiranë Individ
Shitet tv LOBOD 32" ANDROID,super gjendje pothuajse i ri.Tv ka dvb t2,po smart,po hdmi,po scart,po u Lexo më tepër
27.04.2022

16000 Lek

Shitet Masazhator

  • Me Postë
Shitet Masazhator 1/2
Durrës Individ
Shitet nje masazhator ,ideal per nje çlodhje pas pune,relaksues,qetesues.Masazhatori ka 3 koka te n Lexo më tepër
27.04.2022

2500 Lek

Shitet Hekur me Kaldaje 1/1
Durrës Individ
Shitet hekur me kaldaje i sapo ardhur nga Gjermania,gjendja e punes e shkelqyer. Çmimi: 6500lek K Lexo më tepër
05.04.2022

6500 Lek

Shitet Hekur me Kaldaje 1/1
Durrës Individ
Shitet hekur me kaldaje i sapo ardhur nga Gjermania,super gjendje. Çmimi: 6500lek Kontakt: +355 6 Lexo më tepër
05.04.2022

6500 Lek

Shitet Pompe Gjiri

  • Me Postë
Shitet Pompe Gjiri 1/2
Durrës Individ
Shitet nje pompe gjiri e sapo ardhur nga Ģjermania pothuajse e re. Çmimi: 2500Lek. Kontakt: +355 Lexo më tepër
05.04.2022

2500 Lek

Syze per zhytje

  • Me Postë
Syze per zhytje 1/2
Durrës Individ
Syze per zhytje,te gjitha prej xhami te temperuar.Te sapo ardhur nga Gjermania,super cilesi. Çmime Lexo më tepër
05.04.2022

1500 Lek

Syze per zhytje

  • Me Postë
Syze per zhytje 1/2
Durrës Individ
Syze per zhytje.Sapo kane ardhur nga Gjermania.Syzet jane prej xhami te temperuar . Çmimi fillon n Lexo më tepër
05.04.2022

1500 Lek

Shitet Jastek Korenti ardhur nga Gjermania 1/3
Durrës Individ
Shitet nje jastek korenti i sapo ardhur nga Gjermania,super cilesi. Çmimi: 3500lek Kontakt: +355 Lexo më tepër
05.04.2022

3500 Lek

Ambjent Plazh Qera Ditore 1/5
Durrës Individ
Ambiente ideale per nje pushim te kendeshem ne plazhin e Durresit.Kati i dyte i nje pallati 1 + 1 ne Lexo më tepër
24.03.2022

25 Euro

Kompozim lulesh dhe nje biiklete plastike 1/1
Durrës Individ
Kompozim lulesh dhe nje biçiklete plastike,ideale per ambientet tuaja Cmimi: 1.200Lek Kontakt: +3 Lexo më tepër
24.03.2022

1200 Lek

Oferte shiten Syze Optike 1/1
Durrës Individ
Syze Optike, cilesi dhe çmim. Numrat jane +1, +1.5, +2, +2.5, +3, +3.5. Çmimi: 1.200Lek Kontakt: Lexo më tepër
23.03.2022

1200 Lek

Super Oferte Biciklete per femije 25Mije Leke 1/3
Durrës Individ
Super Oferte Shitet Biciklete per femije. Gjendje perfekte Disponojme e modele te tjera Cmimi: 25 Lexo më tepër
22.03.2022

2500 Lek

Super Oferte Biciklete per femije 30Mije Leke 1/2
Durrës Individ
Super Oferte Shitet Biciklete per femije. Gjendje perfekte Disponojme e modele te tjera Cmimi: 30 Lexo më tepër
22.03.2022

3000 Lek

Oferte Shitet TV DURABASE 32Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv DURABASE 32" ,i sapo ardhur nga Gjermania,super gjendje. ✅ Po smart,po hdmi,po pc,p Lexo më tepër
22.03.2022

15000 Lek

Okazion Shitet TV OK 32 1/4
Durrës Individ
Shitet TV OK 32" i sapo ardhur nga Gjermania, super gjendje. ✅ Smart TV ✅ DVB T2 ✅ VGA, USB Lexo më tepër
22.03.2022

20000 Lek

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.