Të gjitha Njoftimet

Shitet 1/6
Tiranë Individ
Shes Mercedez Benz C Class 200 avangard w204, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, viti Lexo më tepër
05.08.2022

7700 Euro

Jepet me qera 1/6
Tiranë Individ
Shtepi private me qira, rruga Gavril Dara Yzberisht, pas Fabrikes se Qelqit. E organizuar ne dhome Lexo më tepër
05.08.2022

23000 Lek

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.