Të gjitha Njoftimet

SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE 1/10
Tiranë Individ
SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te, shtese e nje pallati ekz Lexo më tepër
06.07.2022

67000 Euro

Yzberisht shitet apartament 2+1 1/6
Tiranë Individ
Yzberisht, shitet apartament 2+1, kati 7, siperfaqia 98.1m2 me Hipoteke. Cmimi 73.000€. Per me Lexo më tepër
24.04.2022

73000 Euro

Shitet kamer HD profesionale JVC GMYHM100E 1/2
Tiranë Individ
Shitet kamer HD profesionale JVC GMY-HM100E. Eshte pothuajse e paperdorur dhe shitet e kompletuar s Lexo më tepër
23.03.2022

1000 Euro

Sheshi Willson shitet ambient komercial 1/2
Tiranë Individ
Sheshi Willson, shitet ambient komercial kend me siperfaqie 108m2 sebashku me biznesin pasticeri/fur Lexo më tepër
18.03.2022

350000 Euro

ALLIAS SHITET GARSONIERE 1/4
Tiranë Individ
Allias, shitet garsoniere me sipërfaqe 31.3m2 ndodhet në katin e 1-rë, në një pallat egzistues. Lexo më tepër
08.03.2022

28000 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.