Të gjitha Njoftimet

VRAPO SHITET APARTAMEN 1+1 61 m2SUPER MOBILIM 1/2
Tiranë Individ
MERNI VETEM RROBAT E TRUPIT DHE KY APARTAMENT I KA TE GJITHA.Shitet Apartament 1+1 ne Fresk Apartam Lexo më tepër
26.03.2022

57000 Euro

DURRES SHITET APARTAMENTe 2+1 1/1
Durrës Individ
Shitet Apartament 2+1 në zonën e Plazhit, prane Hotel Adriatik Durrës. Apartamenti me sipërfaqe Lexo më tepër
26.03.2022

55000 Euro

SHITET  BIZNES NE GJENDJE pune  385m2 1/2
Tiranë Individ
Fresk, Shitet Ambient Komercial në gjendje punë. Ambienti ka sipërfaqe prej 380m2 dhe një veran Lexo më tepër
26.03.2022

500000 Euro

SHITET APARTAMENT I RI 2+1 NE KAMEZ  54 000 E 1/2
Tiranë Individ
Ne nje pallat te sapo perfunduar ne Kamez shitet apartament 2+1 . Ndertimi eshte shume cilesor dhe a Lexo më tepër
26.03.2022

54000 Euro

SARANDE SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE 230m 1/2
Tiranë Individ
Shitet Apartament 2+1, me Verande ne rr. Hoxha Tahsim. Apartamenti Organizohet nga ambienti i ndenj Lexo më tepër
24.03.2022

100000 Euro

PARK GATE, SHITET APARTAMENT 2+1 1/2
Tiranë Individ
Shitet Apartament 2+1, Park Gate Apartamenti me siperfaqe totale 97 m2 , ndodhet ne katin e 5-te, t Lexo më tepër
24.03.2022

260000 Euro

LIQENI I THATE SHITET PAPAFINGO 3+1+ VERANDE1 1/2
Tiranë Individ
Shitet Papafingo 3+1+2, Liqeni i Thate. Ndodhet ne katin e 7-të, në një pallati të ri, pjesë e Lexo më tepër
24.03.2022

230000 Euro

ASTIR 1+1 65 m2 KATI 7 I PA BANUAR ASNJEHER 1/2
Tiranë Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti org Lexo më tepër
24.03.2022

58000 Euro

Shitet 1+1 Plepa Durres 72m2 s mobilim kati 3 1/2
Durrës Individ
Shitet apartament 1+1 prane Kavalishences, ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe dispo Lexo më tepër
22.03.2022

55000 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.