Të gjitha Njoftimet

Ambient Biznesi Elbasan 1/7
Elbasan Individ
Okazion! Shitet ambient biznesi ne Elbasan. Vendodhja: Lagja Qemal Stafa ne Unaza lindore ,Elbasan Lexo më tepër
24.02.2022

58000 Euro

Ambient Biznesi ne Elbasan! 1/4
Elbasan Individ
Okazion‼️ ~Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne Elbasan. ~ Me tapi dhe hipoteke. ~Ambj Lexo më tepër
22.02.2022

250 Lek

Super ambient ne zemer te qytetit Elbasan! 1/9
Elbasan Individ
Super  Okazion‼️ ~Jepet me  qera nje super ambient ne  zemer te qytetit te Elbasanit. ~Me  Lexo më tepër
22.02.2022

350 Lek

© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.