Të gjitha Njoftimet

Apartament me qira ne plazh Durres 1/10
Durrës Individ
Apartamenti1+1 jepet me qira ditore/vjetore. Ndodhet ne breg te detit me pamje nga deti. Eshte i ri Lexo më tepër
04.10.2022

30 Euro

Apartamente me qira ne plazh  Durres 1/4
Durrës Individ
Apartamente 2+1, 1+1 dhe garsoniere me qira , me cmime ditore / vjetore. Ndodhen ne zonat me te mira Lexo më tepër
04.10.2022

1 Euro

Mbyllet restoranti Gjithshka ne shitje 1/1
Durrës Individ
Mbyllet restoranti ne Durres. Gjithshka ne shitje. Tavolina, karrige, abazhure, piktura, pjata e pja Lexo më tepër
07.07.2022

200 Lek

Shiten tavolina karrige pjata etj 1/5
Durrës Individ
Restoranti mbyllet. Dalin ne shitje , tavolina, karrige, piktura , abazhure, pasqyra, pjata e pjatan Lexo më tepër
07.07.2022

1 Lek

Ambient biznesi me qira 200m2 1/3
Durrës Individ
Ambient biznesi per qira ose shitje. Sip 200 m2. Kati i 2 me ashensor. Vetrate xhami ne dy anet e rr Lexo më tepër
07.07.2022

1 Euro

200 m2 Ambiente biznesi per shitje ose qira 1/8
Durrës Individ
Jepet per shitje ose qira ambient biznesi , me sip 200m2. Kati 2 me ashensor , me vetrate xhami me p Lexo më tepër
07.07.2022

1 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.