• Blejprona
  • +355699622340
  • Shqipëri
  • Durrës
Rreth Nesh

Adresa

Të gjitha Njoftimet

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet super Toke pran rezervuarit ne spitalle.💥💥 🏞Pjesa me e bukur e kodres me nj Lexo më tepër
15.05.2021

300000 Euro

1/7
Durrës Biznes
Shitet super apartament 2+1 me 2 banjo ne qender te Durresi, tek Valuta. 🏢 Kati 3 banim (me ashe Lexo më tepër
15.05.2021

85000 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit💥💥 ➡️6 min nga Vila e zogut 🏢Palla Lexo më tepër
13.05.2021

100000 Euro

1/8
Durrës Biznes
💥💥Shitet Apartament 3+1 prane markates ne Durres💥💥 🏢Pallat i ri me 2 ashensor dhe ka Lexo më tepër
13.05.2021

90000 Euro

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet Toke ne Xhafzotaj. Rruga Durres-Shijak.💥💥 ➡️Vetem 2 minuta nga rruga kryes Lexo më tepër
12.05.2021

130000 Euro

1/9
Durrës Biznes
🔥🔥Super Apartament Okazion.🔥🔥 💥💥Shitet apartament 3+2+2 ne qender te Durresit. Lexo më tepër
11.05.2021

88000 Euro

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet super toke ne zonen e Sukthit 2 min larg nga autostrada kryesore Dr-Tr.💥💥 E pe Lexo më tepër
11.05.2021

110000 Euro

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet ambjent biznesi ne zonen e plazhit vija e pare e detit.💥💥 📐Siperfaqe e bren Lexo më tepër
11.05.2021

420000 Euro

1/4
Durrës Biznes
💥💥Shitet toke ullishte ne Katund Sukth💥💥 📐Siperfaqe totale 3700m2 Organizuar nga: Lexo më tepër
10.05.2021

59000 Euro

1/4
Durrës Biznes
Super apartament tek stacioni i trreni ne Dr. Pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 67m2. I organizuar Lexo më tepër
10.05.2021

42000 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥💥Shitet super apartament 2+1 ne qender te Durresit pran stacionit te trrenit.💥💥 🏢Pa Lexo më tepër
10.05.2021

115000 Euro

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1 pran stacionit te trenit ne Durres.💥💥 🏢Apartamenti ndodhet n Lexo më tepër
10.05.2021

47000 Euro

1/9
Durrës Biznes
🔥🔥Super okazion🔥🔥 💥💥Shitet super apartamwnt 3+1 ne zemer te Durresit pran gjykate Lexo më tepër
10.05.2021

95000 Euro

1/2
Durrës Biznes
Ambient biznesi tek shkembi i kavajes. Plazh Durres - Siperfaqe 140m2 (10m x 14m) - si dhe nje sup Lexo më tepër
10.05.2021

1500 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥Jepet me qera ambjent biznesi, tek lulishtja e Muzeumit te deshmoreve.💥 📐Siperfaqe e bren Lexo më tepër
10.05.2021

550 Euro

1/8
Tiranë Biznes
🔥Okazion🔥 💥Shitet Apartament 2+1 ne Tirane pran Restoran Durresit, Rruga Ferit Xhajko.💥 Lexo më tepër
10.05.2021

78000 Euro

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament ne shkembin e kavajes💥💥 ✅Super cilesi ➡️Vetem 3 min nga deti Lexo më tepër
10.05.2021

33000 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥💥 Super Okazion 💥💥 Shiten 2 apartamente tek majestiku 5 min nga deti. 1- Apartament Lexo më tepër
10.05.2021

57000 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1+garazhd ne plazh.💥💥 🏢Pallat i ri i pa demtuar nga termeti Lexo më tepër
10.05.2021

75000 Euro

1/1
Durrës Biznes
💥💥Shitet toke ne Xhafzotaj💥💥 ➡️3 minuta nga rruga kryesore 📐Siperfaqe 2440m2 Lexo më tepër
08.05.2021

63000 Euro

1/3
Durrës Biznes
💥Shitet vile 2 kateshe ne zonen e plazhit "Teuta".💥 ➡️Vetem 1 minut nga rruga kryesore. Lexo më tepër
08.05.2021

210000 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥💥Okazion Shitet Super Apartament 3+1 tek Ish rajoni i policise, Durres.💥💥 🏢Pallat i Lexo më tepër
08.05.2021

65000 Euro

1/7
Durrës Biznes
💥💥Super Apartament 3+1 tek ish rajoni i policise, Durres.💥💥 🏢Kati 7 🏢Pallat i ri Lexo më tepër
08.05.2021

84000 Euro

1/9
Durrës Biznes
💥💥Shitet Super apartament 2+1+garazhd ne qender ne Durresit pran Gjykates.💥💥 🏢Pallat Lexo më tepër
08.05.2021

120000 Euro

1/5
Durrës Biznes
💥💥Shitet super apartament 1+1 ne zonen e Shkembit te Kavajes.💥💥 🏢Pallati i ri i pa d Lexo më tepër
08.05.2021

45000 Euro

 

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.