Rreth Nesh

Makina ne Shitje Makina me Qera Postoni njoftimin tuaj Falas

Adresa

Të gjitha Njoftimet

1/7
Durrës Biznes
Okazion Shitet Audi A4 Gjendje shume te mire Gomat e reja. Navigator. Te gjitha sherbimet e krye Lexo më tepër
13.05.2021

3200 Euro

1/8
Durrës Biznes
Okazion VW Passat Viti 2013 Motorri 2.5 Benzin I pershtatshem 100% per impiant gazi Kambio: Au Lexo më tepër
10.05.2021

7800 Euro

1/9
Durrës Biznes
Okazion Shitet Mercedez Benz C Class 250 Viti: 2012 KM: 171.000 Karburanti: Benzin. I gatshem per Lexo më tepër
10.05.2021

10500 Euro

1/9
Durrës Biznes
Modeli: BMW 328I Viti: 2010 Motorri: 2.8I XDrive Km: 168.000 Kambio: Automatike Me Dogan T Lexo më tepër
10.05.2021

7800 Euro

1/8
Durrës Biznes
Okazion Shitet Mercedez Benz GLK 2014 Viti 2014 Motorri 2.5 Nafte Bluetech 4 Matic Kambio: Autom Lexo më tepër
08.05.2021

16800 Euro

1/6
Durrës Biznes
Okazion Citroen C4 1.6 HDI Gjendje shume te mire Full Option sic duket dhe nga foto. E gatshme pe Lexo më tepër
04.05.2021

4200 Euro

 

© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.