Loading Loading...
Shitet TV Android LOBOD 32 Polesh 1/5
Tiranë Individ
Shitet tv LOBOD 32" ANDROID,super gjendje pothuajse i ri.Tv ka dvb t2,po smart,po hdmi,po scart,po u
Lexo më tepër
19.10.2023

16000 Lek

Shitet TV SAMSUNG 24Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv SAMSUNG 24" ne gjendje super te mire.Jo smart,jo dvb t2,po usb,po hdmi,po pc,po scart.
Lexo më tepër
19.10.2023

7000 Lek

Larese me avull e ardhur nga Gjermania 1/2
Durrës Individ
Larese me avull e ardhur nga Gjermania,perfekte per larje parketi,moketi,pllaka,dritare duroalumini,
Lexo më tepër
19.10.2023

5500 Lek

Hekur kordles i sapo ardhur nga Gjermania 1/4
Durrës Individ
Hekur kordles i sapo ardhur nga Gjermania,super hekur eshte origjinali ne foto.Çmimi vetem 4500lek
Lexo më tepër
19.10.2023

4500 Lek

Shitet TV PANASONIC 32Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje TV PANASONIC 32" +SMART+DVB T2.TV eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Gjermania. Ç
Lexo më tepër
19.10.2023

17000 Lek

Fshese FUSION MX 12 e ardhur nga Gjermania 1/7
Durrës Individ
Fshese FUSION MX 12 e sapo ardhur nga Gjermania,punon me bateri te rikarikueshme. IDEALE. ❇ Adapt
Lexo më tepër
19.10.2023

5500 Lek

Fshese me Karikim e sapo ardhur nga Gjermania 1/2
Durrës Individ
Fshese me karikim e sapo ardhur nga Gjermania.Jane super fshesa, teper praktike,kane goxha thithje.K
Lexo më tepër
19.10.2023

5500 Lek

Shitet Ekspres i perdorur ne gjendje Perfekte 1/2
Durrës Individ
Shitet nje ekspres i perdorur ne gjendje te shkelqyer pune.Punon me kafe te bluajtur. Çmimi: 4500L
Lexo më tepër
19.10.2023

4500 Lek

Shitet Televizor LG 42Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv LG 42" i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje super te mire. Jo smart Po dvb t2 Po
Lexo më tepër
19.10.2023

25000 Lek

Shitet Tv SAMSUNG 40Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje Tv SAMSUNG 40" i sapo ardhe nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer pune. Jo smart Jo dvb
Lexo më tepër
19.10.2023

20000 Lek

Shitet TV STANDART 24Polesh 1/1
Durrës Individ
Shitet nje tv.STANDART 24" ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania. ✅ Jo smart,jo dvb
Lexo më tepër
19.10.2023

7500 Lek

Shitet TV MP MAN 39 1/4
Durrës Individ
Shitet nje TV MP MAN 39" ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania. ✅ Jo smart,jo dvb t
Lexo më tepër
19.10.2023

18000 Lek

Shitet TV PHILIPS 32Polesh 1/4
Durrës Individ
Shitet nje tv PHILIPS 32" ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Gjermania. ✅ Jo smart,jo dvb
Lexo më tepër
19.10.2023

130000 Lek

Shitet Hekur me Kaldaje 1/1
Durrës Individ
Shitet hekur me kaldaje i sapo ardhur nga Gjermania,super gjendje. Çmimi: 6500lek Kontakt: +355 6
Lexo më tepër
19.10.2023

6500 Lek

Shitet Hekur me Kaldaje 1/1
Durrës Individ
Shitet hekur me kaldaje i sapo ardhur nga Gjermania,gjendja e punes e shkelqyer. Çmimi: 6500lek K
Lexo më tepër
19.10.2023

6500 Lek

Kondicioner Mitsubishi Electric 1/4
Elbasan Individ
POROSIT ONLINE +355696666061 Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin fa
Lexo më tepër
09.05.2023

790 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric 12 18 24 1/1
Elbasan Individ
Kondicionere Mitsubishi Electric 9000Btu 12000Btu 18000Btu 24000Btu 30000Btu
Lexo më tepër
28.11.2022

850 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric Tokesore 1/1
Elbasan Individ
Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngrohj
Lexo më tepër
15.09.2022

1 Euro

KONDICIONERE SENIO CLIMA NOVA CLIMA 1/7
Elbasan Individ
22.07.2022

550 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC 1/3
Elbasan Individ
Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngroh
Lexo më tepër
12.07.2022

800 Euro

Banak kollone freskues 1/1
Durrës Individ
13.06.2022

200 Lek

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC 1/1
Elbasan Individ
ESC-CLIMA Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️ ♻️Gaz Elologjikë R32 WI-FI OPSIONAL Klasi En
Lexo më tepër
10.06.2022

850 Euro

Kondicionere Mitsubishi Electric ❄️☀️ 1/2
Elbasan Individ
Porosit tani dhe përfito montimin falas !!! 👉🏻Sistem Ngrohje & Ftohje ☀️❄️ ♻️Ga
Lexo më tepër
02.06.2022

800 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC MSZ 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner MITSUBISHI ELECTRIC LINJA MSZ-LN Porosit tani dhe përfito
Lexo më tepër
30.05.2022

2000 Euro

Kondicionere MITSUBISHI ELECTRIC  ☀️❄️ 1/3
Elbasan Individ
POROSIT TANI +355696666061 Kondicioner Mitsubishi Electric Porosit tani dhe përfito montimin fal
Lexo më tepër
29.05.2022

850 Euro

  • 1
  • 2
  • © ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.