Loading Loading...
Okazion Shiten Super Apartamente 1/15
Durrës Biznes
Okazion Shiten Super Apartamente ne nje nga Zonat me te mira ne Durres. Pozicionuar perballe Detit
Lexo më tepër
19.10.2023

1100 Euro

Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turisti 1/2
Durrës Individ
Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turistike te GOLEMIT, ne kompleksin Rezidencial Giardino, Pran
Lexo më tepër
22.06.2022

100000 Euro

Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabej 1/2
Tiranë Individ
Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabej ✅Siperfaqja:115m² ✅Me hipotek ✅Kati i 8 i
Lexo më tepër
22.06.2022

82000 Euro

Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabe 1/2
Tiranë Individ
Apartamet 2+1+2 per shitje tek pallatet cabej ✅Sip:108.5 ✅Me hipotek ✅Kat i 3 ✅Orient
Lexo më tepër
22.06.2022

92000 Euro

 Jepet apartament per shitje  1/4
Tiranë Individ
Jepet apartament per shitje ✅I mobiluar ✅Kati i 2 ✅Siperfaqja: 121 m² 💵Cmimi: 9300
Lexo më tepër
21.06.2022

93000 Lek

Jepet apartament me qera 1+1 ne Astir 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera 1+1 ne Astir  ✅I mobiluar  ✅Kati i 8 ✅Siperfaqja: 60 m²
Lexo më tepër
20.06.2022

35000 Lek

Jepet Apartament 1+1 qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet Apartament 1+1 qera ✅Siperfaqja: 51 m2 ✅Kati i 3 💵Cmimi: 350 euro 📍Vendodhja:
Lexo më tepër
16.06.2022

350 Lek

Jepen ambiente me qera tek rruga Jordan Misja 1/2
Tiranë Individ
Jepen ambiente me qera tek rruga Jordan Misja. ✅Secili kat eshte 330 m2 te pershtatshme për bi
Lexo më tepër
03.06.2022

5000 Euro

Jepet apartament me qera 1+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera 1+1 ✅ I Mobiluar ✅ Kati i 1 ✅ Siperfaqja: 54 m2 💵Cmi
Lexo më tepër
02.06.2022

25000 Lek

Jepet apartament me qera 2+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet apartament me qera 2+1. ✅ Katin e 4 ✅ Pallat ekzistues. ✅ I Pa mobiluar ✅ Eshte i
Lexo më tepër
01.06.2022

350 Euro

Jepet gazoniere me qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet gazoniere me qera  Kati 3  Ashensor Cmimi : 20.000 Lekë Siperfaqja: 37m2 Vendodhja:
Lexo më tepër
01.06.2022

20000 Lek

Jepet Aparamenti 2+1 me qera 1/2
Durrës Individ
Jepet me qera apartamenti 2+1 ✅ Kati 2 ✅ Ashensor Cmimi 350€. 💵Vendodhja: Durres ☎
Lexo më tepër
01.06.2022

350 Euro

VILE ELITARE PER SHITJE SAN PIETRO 1/7
Durrës Individ
Shitet vile elitare ne Gjirin e Lalezit shume prane me detin . Vila ka siperfaqe totale 504.3 m2 dhe
Lexo më tepër
11.05.2022

1200000 Euro

Berzhite vile 3 kateshe ne Shitje 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 katëshe, në Bërzhitë 📐 Sipërfaqja: 305 m² ndërtim 📐 900 m² Trual
Lexo më tepër
04.05.2022

300000 Euro

Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 katëshe, në Laprakë 📐 Sipërfaqja: 200 m² ndërtim 📐 375 m² Truall
Lexo më tepër
26.04.2022

310000 Euro

Shitet vil 3 katshe n hyrje t Tirans pr 1/6
Tiranë Individ
Shitet vilë 3 katëshe në hyrje të Tiranës, pranë spitalit Hygeia ✅E mobiluar dhe me të g
Lexo më tepër
21.04.2022

380000 Euro

Jepet me qera Gazoniere 1/2
Tiranë Individ
Jepet me qera Gazoniere Emobiluar. Siperfaqja: 350m2 Vendndodhja: Kek varri i Bamit Cmimi: 1
Lexo më tepër
18.04.2022

14000 Lek

Jepet Apartamenti me qera 1+1 1/2
Tiranë Individ
✅ Emobiluar. Rruga Siri Kodra ✅ Siperfaqja: 98m2 📍Vendndodhja: Rruga Siri Kodra 💵
Lexo më tepër
18.04.2022

30000 Lek

Shitet apartament 2+1, tek Rruga 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Rruga "Irfan Tomini" 📐Sipërfaqja: 75.8 m² 🏢 Pallat Ekzistu
Lexo më tepër
16.04.2022

79000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe ne Kamez 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Shtëpi Private 1 Katëshe, në Kamëz 📐 Sipërfaqja: 141 m² ndërtim 📐 500 ²
Lexo më tepër
14.04.2022

100000 Euro

Apartament me qera 1+1 1/2
Pogradec Individ
Apartament me qera 1+1 Pjeserisht i mobiluar, Kati i 6 Siperfaqja: 71m2 Cmimi: 250 euro Vendndo
Lexo më tepër
13.04.2022

250 Lek

San Pietro Residence, shitet vile 2-she 1/5
Durrës Individ
San Pietro Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që d
Lexo më tepër
08.04.2022

370000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1 1/2
Tiranë Individ
Jepet Apartamenti 1+1 ne shitje ✅Kati i 2 ✅Siperfaqje: 69 m2 💵Cmimi: 950 euro/m2
Lexo më tepër
05.04.2022

950 Euro

SHITET VILE 2SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO 1/7
Durrës Individ
Vila , vetëm 250 – 300 metra larg bregut, ofrojnë hapësira të sofistikuara të mbushura me dri
Lexo më tepër
01.04.2022

420000 Euro

Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Vilë 3 Katëshe, në Laknas 📐 291.6 m² 📐 1300 m² Truall 📁 Me Hipotekë
Lexo më tepër
30.03.2022

350000 Euro

  • 1
  • 2
  • © ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.