Loading Loading...
SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE 1/10
Tiranë Individ
SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te, shtese e nje pallati ekz
Lexo më tepër
06.07.2022

67000 Euro

SHITUR Shitet Apartamenti ne Fresk 2+1   1/7
Tiranë Individ
''SHITUR'' Shitet Apartamenti ne Fresk 2+1 70.000 Euro Na Kontaktoni: Whats app: +355 68 4
Lexo më tepër
31.05.2022

70000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA PLAZH! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe me administrim te rregull
Lexo më tepër
25.05.2022

40000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! 1/7
Durrës Individ
Shitet apartament 1+1 ne plazh Durres . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim ne nje pallat te ri m
Lexo më tepër
25.05.2022

40000 Euro

Shitet Apartament 2+1 vija dyte 1/7
Durrës Biznes
💥💥Shitet apartament 2+1 vija e dyte e detit pran hotel Kamelia.💥💥 ➡️Ndodhet ne kati
Lexo më tepër
19.05.2022

108000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Fresk 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 2+1, në Fresk 📐 Sipërfaqja: 67 m² 🏢 Pallat i ri ✅ Me Ashensor
Lexo më tepër
17.05.2022

60000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri ne zonen e plazhit . Organizohet nga 1 dhome nd
Lexo më tepër
17.05.2022

45000 Euro

SHITET GARZONIERE ME MUNDESI KTHIMI NE 1+1 NE 1/8
Durrës Individ
Garzonierja ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim . Organizohet
Lexo më tepër
17.05.2022

30000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIPIT! 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri pa ashensor ne qender te Durresit.
Lexo më tepër
17.05.2022

63000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, me punime cilesore dhe me admi
Lexo më tepër
17.05.2022

55000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri teper cilesor te pajisur me ashenso
Lexo më tepër
17.05.2022

55000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, DURRES! 1/9
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe me administrim te rregull
Lexo më tepër
17.05.2022

37000 Euro

OKAZION 2+1 Kisha Shen Leonor KOMUNA E PARISI 1/8
Tiranë Individ
Në shitje apartament 2+1+1WC+2 Ballkone Mbi Kristal Center - Fiks te Parku Eleonorës - Sa Shkon te
Lexo më tepër
12.05.2022

112000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Dibres 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 1+1, tek Rruga e "Dibrës" 📐 Sipërfaqja: 66 m² 🏢 Pallat Ekzistues
Lexo më tepër
12.05.2022

43000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+ 1 GJIRI I LALZIT  1/6
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te frekuentuara dhe te kerkuara te zones se Gjirit te
Lexo më tepër
11.05.2022

1600 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË HOTEL DOLCE VITA 1/6
Durrës Individ
Apartamenti ka siperfaqje totale prej 48.5 m2 . I organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi , 1 dhome nden
Lexo më tepër
11.05.2022

43650 Euro

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN 1/7
Durrës Individ
Informacion mbi apartamentin : ▪︎ Ndertim i ri ▪︎ Siperfaqe Totale 79.4 m2 ▪︎ Kati 4-
Lexo më tepër
11.05.2022

48000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES 1/8
Durrës Individ
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Durres . Pozicionohet ne katin e 8-te banim ,
Lexo më tepër
11.05.2022

100000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 QENDER 1/9
Durrës Individ
Shitet apartamet 1+1 prane shkolles se muzikes me nje siperfaqe 50.3m2, ndodhet ne katin e 4-te te b
Lexo më tepër
11.05.2022

50000 Euro

Shitet super apartament 4+1 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 4+1, përball Urës së Tabakëve 📐 Sipërfaqja: 141 m² 📂 Me Çerti
Lexo më tepër
09.05.2022

220000 Euro

Shitet apartament 2+1, tek Tregu Elektrik 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Tregu Elektrik 📐Sipërfaqja: 85.10 m² neto 📐 92.76 m² Tota
Lexo më tepër
04.05.2022

83000 Euro

Shitet Apartament 3+1, në Kamëz 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet Apartament 3+1, në Kamëz 📐 Sipërfaqja: 116 m² Total 📐 100 m² Neto 🏢 Pal
Lexo më tepër
03.05.2022

68000 Euro

Shitet apartament 2+1, tek Shkolla Bashkuar 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Shkolla Bashkuar 📐Sipërfaqja: 65 m² 🏢 Pallat Ekzistues
Lexo më tepër
03.05.2022

62000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek Ministria Jashtme 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Ministria e Jashtme 📐Sipërfaqja: 93 m² 🏢 Pallat i vitit 20
Lexo më tepër
03.05.2022

100000 Euro

Shitet apartament 2+1, tek Pazari i Ri 1/2
Tiranë Individ
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Pazari i Ri 📐Sipërfaqja: 70 m² 🏢 Pallat Ekzistues 📂 Me
Lexo më tepër
03.05.2022

95000 Euro

© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.