Loading Loading...
Shiten tavolina karrige pjata etj 1/5
Durrës Individ
Restoranti mbyllet. Dalin ne shitje , tavolina, karrige, piktura , abazhure, pasqyra, pjata e pjatan
Lexo më tepër
07.07.2022

1 Lek

Ambient biznesi me qira 200m2 1/3
Durrës Individ
Ambient biznesi per qira ose shitje. Sip 200 m2. Kati i 2 me ashensor. Vetrate xhami ne dy anet e rr
Lexo më tepër
07.07.2022

1 Euro

200 m2 Ambiente biznesi per shitje ose qira 1/8
Durrës Individ
Jepet per shitje ose qira ambient biznesi , me sip 200m2. Kati 2 me ashensor , me vetrate xhami me p
Lexo më tepër
07.07.2022

1 Euro

Jepet me qera godina 3 kateshe 1/1
Tiranë Individ
Jepet me qera godine 3-kateshe ✅ Siperfaqja : 2100m2 ✅ Secili kat eshte 700 m2 ✅ Ashensor
Lexo më tepër
08.06.2022

6000 Euro

Jepet me qera nje godin 4katshe prane Ardeno 1/1
Tiranë Individ
Jepet me qera nje godin 4-katshe prane Ardenos (tregu agro ushqimor) ✅ Siperfaqja : 1000 m2 i pe
Lexo më tepër
07.06.2022

3500 Euro

Shitet Klinika Dentare 1/1
Tiranë Individ
Shitet Klinika Dentare ✅ Kati i pare + bodrumi ✅ E kompletuar ✅ Me Hipotek ✅ Si
Lexo më tepër
06.06.2022

86000 Euro

JEPET ME QIRA ZYRE NE VOLLGA 1/6
Durrës Individ
Jepet me qira zyre ne Vollga me siperfaqe 110m2, pozicionohet ne katin e 2-te. Zona në të cilën n
Lexo më tepër
11.05.2022

450 Euro

Jepet ambient biznesi me qera 1/2
Tiranë Individ
Jepet biznes me qera ✅ i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ✅ Kati i pare. ✅Siper
Lexo më tepër
29.04.2022

500 Euro

Jepet me qera dhe per 1/2
Tiranë Individ
Zona/Rruga : Rr. kosovarve ☎️Për më shumë informacion: +355694050456 Jepet biznes përq
Lexo më tepër
28.04.2022

1200 Euro

Shitet ose Jepet me qira ambjent biznesi 1/2
Tiranë Individ
🌁 Shitet ose Jepet me qira ambjent i përshtatshëm për biznes, tek Rruga "Mine Peza" 📐 Sip
Lexo më tepër
27.04.2022

400000 Euro

Shitet dyqan, tek Rruga e 1/1
Tiranë Individ
🌁 Shitet dyqan, tek Rruga e "Kavajës" 📐 Sipërfaqja: 70 m2 📂 Me Çertifikatë Pronësi
Lexo më tepër
20.04.2022

385000 Euro

Jap me qera dyqan te Zogu Zi 1/4
Tiranë Individ
Jap me qera dyqan me siperfaqe 30 m2.Ndodhet te zogu zi,te pallati qe eshte mes Logos dhe Sante Plus
Lexo më tepër
18.04.2022

250 Euro

Jepet me qira ambjent prane Myslym Shyrit 1/2
Tiranë Individ
🌁 Jepet me qira ambjent, pranë Myslym Shyrit 📐 Sipërfaqja: 34 m² 🔺 Mund të përdoret
Lexo më tepër
13.04.2022

500 Euro

Jepen me qera 2 dhoma frigoriferike  Ndodhen 1/5
Tiranë Individ
Jepen me qera 2 dhoma frigoriferike. Ndodhen tek liqeni i thate. Cmimi 100.000 leke te dyja. P
Lexo më tepër
13.04.2022

100000 Lek

Shitet Tokë Arë, në Farkë 1/1
Tiranë Individ
☘️ Shitet Tokë Arë, në Farkë 📐 Sipërfaqja: 700 m² 📂 Me Dokumenta të rregullta
Lexo më tepër
12.04.2022

49000 Euro

Shitet Dyqan, tek Bulevardi 1/1
Tiranë Individ
🌁 Shitet Dyqan, tek Bulevardi "Gjergj Fishta" 📐 Sipërfaqja: 100 m² 📂 Me Hipotekë 🔺
Lexo më tepër
12.04.2022

4000 Euro

Shitet Dyqan, tek Ministria Drejtësisë 1/2
Tiranë Individ
🌁 Shitet Dyqan, tek Ministria Drejtësisë 📐 Sipërfaqja: 50.1 m² 📂 Me Hipotekë 🔺 A
Lexo më tepër
12.04.2022

150000 Euro

Shitet Dyqani 1/2
Berat Individ
✅ Siperfaqja: 27.6 m2 ✅Kati 1 💵Cmimi 73.000 euro - I diskutueshem 📍Vendndodhja: R
Lexo më tepër
12.04.2022

73000 Euro

Shitet zyra 1/2
Tiranë Individ
Shitet Zyra Siperfaqja: 30m2 Cmimi: 2500 euro/m2 Me hipotek Vendndodhja: Pas drejtorise se pol
Lexo më tepër
12.04.2022

7500 Euro

Shiten Garazhde prane Shkolles se Kuqe 1/2
Tiranë Individ
🚗 Shiten Garazhde, tek Shkolla Kuqe 📐 Garazhdi 1: 22.60 m² 💶 Çmimi: 700 Euro/m²
Lexo më tepër
11.04.2022

10000 Euro

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE VOLLGA! 1/5
Durrës Individ
Ambienti ka nje siperfaqe prej 137 m2 te brendshme, ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri dhe esht
Lexo më tepër
05.04.2022

800 Euro

Okazion Shitet Dyqan tek zjarrfikesit Durres 1/1
Durrës Biznes
💥💥OKAZION💥💥 💥Shitet dyqan buze rruges kryesore pran zjarrfikesitne Durres.💥 ➡
Lexo më tepër
05.04.2022

130000 Euro

Jepet Dyqani me qera 1/2
Tepelenë Individ
Jepet Dyqani me qera 110m2 Cmimi 50.000 leke Tek zona e Freskut Për më shumë informacion: +3
Lexo më tepër
02.04.2022

50000 Lek

Shitet Tokë Arë, në Kashar 1/1
Tiranë Individ
☘️ Shitet Tokë Arë, në Kashar 📐 7800 m² 📂 Me dokumentacion të rregullt 🔸 E pë
Lexo më tepër
01.04.2022

60 Euro

Shitet Ambjent zyre, tek 21 Dhjetori 1/2
Tiranë Individ
🏢 Shitet Ambjent zyre, tek 21 Dhjetori 📐 Sipërfaqja: 27 6 m² 📂 Me Hipotekë 🔺 Aktu
Lexo më tepër
01.04.2022

73000 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.