Loading Loading...
Shitet Dyqani 1/2
Tiranë Individ
Shitet dyqane 29m² ✅I pershtatshem per zyra 📍Vendodhja: Komuna e Parisit afer tek rreth
Lexo më tepër
05.04.2022

48000 Euro

SHITET  BIZNES NE GJENDJE pune  385m2 1/2
Tiranë Individ
Fresk, Shitet Ambient Komercial në gjendje punë. Ambienti ka sipërfaqe prej 380m2 dhe një veran
Lexo më tepër
26.03.2022

500000 Euro

Shitet dyqan+biznes Rruga Myslym Shyri 1/1
Tiranë Individ
🌁 Shitet Dyqan+Biznes, Rruga "Mylsym Shyri" 📐 Sipërfaqja: 45 m² 📂 Me Hipotekë 🔶
Lexo më tepër
24.03.2022

120000 Euro

Furre buke 1/1
Tiranë Individ
Shitet furre buke me te gjitha paisjet shitet per arsyje mos perdorimi .
Lexo më tepër
04.11.2021

6000 Euro

 Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar 1/1
Tiranë Individ
🏡 Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar me siperfaqe 190 m2, tek Rruga e Barrikadave, Tira
Lexo më tepër
12.01.2021

1 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.