Loading Loading...
Shitet GAME SPORT 1/2
Durrës Individ
Shitet nje GAME SPORT,me mbi 100 lojra te ndryshme te instaluara ne nje karte memorie qe ndodhet ne
Lexo më tepër
27.04.2022

5000 Lek

  Ps4 Slim 500GB me 2 leva dhe 6 lojra 1/4
Tiranë Individ
Shitet Ps4 Slim me 1 TB memorje, 2 leva te reja ne kuti Dualshock 4 dhe 6 lojra te instaluara: Formu
Lexo më tepër
26.10.2021

30000 Lek

!!!SUPER OKAZION!!!   Sony PlayStation 5  NEW 1/2
Tiranë Individ
24.01.2021

699 Euro

© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.